ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
٧٩٢ ميليون دلار توكن سوزى BNB

بایننس به تازگى اقدام به سوزاندن ٧٨٢ میلیون توکن بایننس کوین ( BNB) کرده است، این توکن سوزى ها باعث کاهش نرخ عرضه این ارز شده است.

به گزارش میهن سیمنال به نقل از کریپتوبریفینگ، بایننس هجدهمین توکن‌ سوزی خود را انجام داد و عرضه توکن بایننس کوین را ۱.۶۸ میلیون واحد کاهش داد.

این فرایند توکن سوزى، از یک سیستم خودکار براى سوزاندن تعداد مشخصى ارز در بازه زمانى مشخص استفاده میکند تا به کنترل تعداد ارزهاى قابل عرضه بازار ارزهاى دیجیتال کمک کند.

قیمت بایننس کوین تنها کمی پس از سوزاندن توکن‌ها در عرض چند ساعت، تحت‌تأثیر قرار گرفت و دچار کاهش شد.

به گزارش میهن سیگنال براساس داده هاى کوین مارکت کپ، قیمت بایننس کوین در زمان شروع این فرایند، حدوداً ۷۹۲ میلیون دلار توکن سوزانده شده است.

به گفته خود این شبکه، این برنامه توکن سوزی هر سه ماه یک بار انجام می‌شود و این بار با استفاده از یک سیستم جدید برای تعیین میزان توکن‌هایی که باید سوزانده شوند، به‌صورت خودکار انجام شد.

بایننس کوین به عنوان آلت کوین شناخته می‌شود و هنگام ایجاد آن براساس استاندارد ERC-۲۰ و با استفاده از شبکه اتریوم و بلاکچین ساخته شده است. این بدان معناست که این سکه نیز از قوانینی که جامعه برای بلاک چین اتریوم وضع کرده است پیروی می‌کند و به بایننس کوین اجازه می‌دهد تا از ثبات و ایمنی بلاک چین و شبکه اتریوم بهره‌مند شود.

هدف اصلی ایجاد این کوین، جذب سرمایه برای توسعه و گسترش صرافی Binance بود. صرافی کریپتو Binance (که یکی از بزرگترین صرافی‌های کریپتو است) از امنیت و سرعت پردازش قابل توجهی برخوردار است و ایجاد ارز دیجیتالی‌اش نیز باعث شد جایگاهی پیشرو در این فضا کسب کند.

منبع:cryptobriefing.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.