سود دورقمی توکن های دیفای همزمان با تثبیت قیمت بیت کوین زیر 33000 دلار

برخی از توکن های دیفای همزمان با تثبیت قیمت بیت کوین زیر ۳۳۰۰۰ دلار رالی های قوی را تجربه کرده اند.

دیروز قیمت بیت کوین پس از فشار فروش در ۳۲۵۰۰ دلار افت کرد و اصلاح ۳ تا ۵ درصدی قیمت آن را شاهد بوده ایم. همزمان بخش دیفای در حال درخشش است و ونوس (XVS) و فانتوم (FTM) افزایش شبانه قیمت ۲۳ درصدی را تجربه کرده اند. ضمن اینکه ارزش کل قفل شده در پروتکل های دیفای اکنون به رقم ۲۵.۷۷ میلیارد دلار رسیده است.

بعد از اظهارات ژانت یلن به عنوان مشاور جدید خزانه آمریکا، اکنون قانون نظارت بر ارزهای دیجیتال دوباره به جریان افتاده است. بخشی از فشار فروش ایجاد شده نیز به علت خبر مربوط به پکیج محرک اقتصادی بایدن بوده است. در خبرها اعلام شده پکیج پیشنهادی آن طور که قبلا وعده داده شده بزرگ نخواهد بود و این بر کلیت بازارهای مالی جهانی هم تاثیر گذاشته است.

S & P 500 و داو با فشار فروش کار خود را آغاز کرده و با افت شاخص به پایان رساندند اما نزدک توانست رشد ۰.۰۵ درصدی را ثبت کند.

پیشروی توکن های دیفای

ارزهای در ارتباط با دیفای با وجود افت بیت کوین و اتر افزایش قیمت را تجربه کرده اند. حجم معاملات Uniswap به بیش از ۶ میلیارد دلار رسیده و این به بالارفتن قیمت توکن اصلی آن یعنی UNI تا قله جدید ۱۳.۶۷ دلار منجر شده است.ترا (LUNA) هم با رشد ۳۷ درصدی اکنون ۱.۲۲ دلار قیمت دارد.

فانتوم (FTM) و آلفا فایننس (ALPHA) هم با افزایش معاملات رشد ۲۲ و ۳۵ درصدی را تنها در یک روز تجربه کرده اند. ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال اکنون ۹۴۷.۶ میلیارد دلار و نرخ دامیننس بیت کوین ۶۲.۹ درصد است.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *