ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
ارز دنت چیست؟ | آیا ارز DENT ارزی آینده دار است؟

دنت (Dent) یک پروژه جدید در دنیای رمزنگاری است که به لطف توانایی آن در ادغام آسان با سایر فناوری ها و موارد استفاده مختلف، صنایع مختلفی از جمله صنعت داده های تلفن همراه را بهبود می بخشد. با ما همراه باشید تا شما را با این پروژه و ارزدیجیتال دنت آشنا کنیم.

دنت قصد دارد با طرح خود انقلابی در صنعت داده های تلفن همراه ایجاد کند. دنت یک رویکرد غیرمتمرکز و مبتنی بر بلاک چین را برای مدیریت داده های تلفن همراه، به عنوان یک پروژه مبتکرانه و برجسته ارزهای دیجیتال ارائه می دهد. تمام توکن های دنت در زمان راه اندازی ایجاد شدند، به این معنی که دنت برای ایجاد بلوک های جدید نیازی به ماینر ندارد.

به چپ و راست بکشید.
نام ارز دیجیتال Dent (Dent)
نام اختصاری DENT
قیمت فعلی ۰.۰۰۰۷۱۷۰۴ دلار
رتبه در سایت کوین مارکت کپ ۲۶۶
حجم معاملات روزانه ۹,۷۰۶,۲۰۰ دلار
عرضه ی کل ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ دلار
مقدار در گردش ۹۹,۰۰۷,۷۹۱,۲۰۳ دلار
وب سایت رسمی https://www.dentwireless.com/
وایت پیپر https://www.dentwireless.com/whitepaper

دنت (DENT) چیست؟

دنت یک محیط غیرمتمرکز و مبتنی بر بلاک چین است که در آن کاربران می توانند خدمات مختلف داده تلفن همراه را خریداری کنند و بفروشند. این پلتفرم، تماس های بدون رومینگ، طرح های داده تلفن همراه، سیم کارت های الکترونیکی و تماس را ارائه می دهد. هدف دنت ایجاد انقلابی در نحوه استفاده و پرداخت هزینه داده های تلفن همراه است و کنترل خدمات داده تلفن همراه را به کاربران شبکه می دهد.

دنت به کاربران این امکان را می دهد که داده های تلفن همراه و خدمات مرتبط با آن را در بلاک چین اتریوم اهدا، خرید و فروش نمایند؛ بنابراین یک بازار جهانی کاملاً غیرمتمرکز، ایمن و خودکار برای خدمات داده تلفن همراه است.

امروزه داده های تلفن همراه در تمام نقاط جهان به یک ضرورت تبدیل شده اند و ارائه دهندگان خدمات تلفن همراه همیشه خدمات مناسبی ارائه نمی دهند، به همین دلیل است که دنت کاربران را از طریق بلاک چین از تمام نقاط جهان به هم متصل می کند و کنترل بازار داده تلفن همراه را در دستان خود قرار می دهد.

شبکه دنت یک بازار همتا به همتا برای فروش، اهدا و خرید خدمات داده تلفن همراه ایجاد می کند که با روش سنتی صنعت مخابرات متفاوت است. دنت به افراد و شرکت های مخابراتی امکان می دهد تا خدمات داده تلفن همراه را در بازار نظیر به نظیر دنت بفروشند. کاربران می توانند به طور خودکار بهترین معاملات را در بازار پیدا کنند و به خدمات با قیمت های پایین تر و مقرون به صرفه تر دسترسی داشته باشند.

نحوه عملکرد دنت DENT چگونه است؟

دنت چندین فناوری پیشرفته را با هم ترکیب می کند تا اشتراک گذاری ساده و غیرمتمرکز خدمات داده تلفن همراه را در میان شرکت کنندگان شبکه امکان پذیر کند. دنت از قراردادهای هوشمند اتریوم و اپراتورهای مجازی و همچنین اپلیکیشن های موبایل و وب استفاده می کند. دنت وابسته به این عناصر کلیدی و یک پایگاه مصرف کننده است. علاوه بر این، به یک پایگاه بزرگ برای حفظ ترافیک کافی برای عملکرد صحیح خود نیاز دارد. هر چه تعداد خریداران و کاربران پلتفرم دنت بیشتر باشد، شرکت های مخابراتی و فروشندگان بیشتری نیز به آن می پیوندند.

دنت یک اکوسیستم پیچیده اما کاربرپسند ایجاد می کند که در آن صرافی دنت یک جزء جدایی ناپذیر است. صرافی دنت تمامی  فعالیت های بازار P2P را تسهیل می کند و دارای هفت عنصر است: مخزن ابزار، الگوریتم های بازارسازی، داده های قیمت گذاری، مدیریت سفارش، مدیریت پورتفولیو، اجرای سفارش و تبادل. نسخه وب دنت پیچیده تر از نسخه موبایل صرافی دنت است که ممکن است بصری تر و کاربرپسندتر باشد. کاربران می توانند از وب یا اپلیکیشن موبایل برای دسترسی به بازار ارزدیجیتال دنت استفاده کنند.

تمام نقل و انتقالات و تراکنش ها به قراردادهای هوشمند اتریوم بستگی دارد که در آن نقل و انتقالات به ترتیب فعالیت های بازار انجام می شود. اپراتورهای مجازی بازارسازان هستند و طیف گسترده ای از بسته های داده و خدمات را به کاربران شبکه ارائه می دهند. اپراتورها همچنین به عنوان شرکت های مخابراتی شناخته می شوند و مسئولیت خدمات پریمیوم بسته های SMS و USSD را نیز بر عهده دارند. شبکه دنت قادر به انجام سه نوع انتقال است که شامل انتقال بسته داده P2P برای سرویس بدون رومینگ، تبادل اطلاعات کاربر به کاربر و عرضه اولیه های داده (IDO) است. IDO ها توسط شرکت های مخابراتی ارائه می شوند و دنت با گرفتن هزینه از رسیدگی به IDO ها، کمیسیون می گیرد.

ویژگی های منحصربه فرد دنت

اپراتورهای تلفن همراه سنتی اغلب خدمات تلفن همراه خود را با قیمت های بالا می فروشند. این موضوع باعث می شود خدمات تلفن همراه و داده برای تعداد زیادی از مردم در سراسر جهان بسیار غیرقابل دسترسی باشد. هدف دنت تغییر نحوه ارائه، فروش و خرید خدمات داده تلفن همراه با استفاده از ترکیبی از فناوری های نوآورانه و بلاک چین است.

دنت به همه این شانس را می دهد که داده های تلفن همراه و خدمات مخابراتی را بفروشند. منظور از همه، شرکت های مخابراتی و افراد عادی است. فروشندگان در شبکه دنت می توانند خدمات خود را در صرافی ارائه دهند. زیرا دنت یک بازار همتا به همتا با دسترسی جهانی رایگان به همه است.

ارزش ذاتی دنت از ظرفیت فنی آن، فناوری های مورداستفاده برای ایجاد بازار P2P برای خدمات داده تلفن همراه، موارد استفاده و در نهایت اندازه پایگاه داده کاربران آن ناشی می شود. همه این عناصر ارزش واقعی دنت به عنوان یک پروژه با یک ابزار خاص را تعیین می کنند، در حالی که دنت ارزش بازاری نیز دارد.

ارزش ذاتی و ارزش بازاری اغلب بر هم منطبق نیستند. زیرا قیمت دنت در معرض تغییرات مکرر است و ممکن است در یک بازه زمانی کوتاه جهش و افت چشمگیری را تجربه کند. دنت را می توان در بازار ارزهای دیجیتال برای کسب سود معامله کرد.

ارزدیجیتال دنت چیست؟

ارزدیجیتال دنت چیست؟

دنت توکن کاربردی شبکه دنت است و یک توکن ERC-20 بر پایه بلاک چین اتریوم است. قراردادهای هوشمند اتریوم تمام انتقالات دنت در بلاک چین دنت را اجرا می کنند. دنت روش اصلی پرداخت در شبکه دنت است و برای پرداخت و دریافت هزینه خدمات داده تلفن همراه استفاده می شود.

کاربران برای دسترسی به بازار دنت به یک نسخه تحت وب یا یک برنامه تلفن همراه نیاز دارند. برنامه های وب و موبایل به کاربران اجازه می دهند تا به تمام اطلاعات و عملکردهای مرتبط در مورد معاملات که شامل ثبت سفارش، مشاهده دفترچه سفارش، تاریخچه قیمت، عمق بازار و سایر داده ها و ویژگی های مهم است، دسترسی پیدا کنند.

شبکه دنت از Substrate، یک چارچوب مدولار برای ساخت محیط های بلاک چین، برای ایجاد یک اکوسیستم کاربردی، کاملاً عملی و ایمن با ادامه توسعه DENTNet استفاده می کند. دنت بر روی شبکه اتریوم و قراردادهای هوشمند مبتنی بر اتریوم میزبانی می شود، بنابراین توسط این بلاک چین ایمن شده است. با نهایی شدن ارتقای اتریوم ۲.۰، این شبکه به اثبات سهام تغییر کرده است.

اثبات سهام ثابت کرده که نسبت به مکانیسم های اجماع سنتی مانند اثبات کار از نظر انرژی کارآمدتر و مقرون به صرفه تر است. ارزدیجیتال دنت همچنین توسط گره ها و اپراتورهای مجازی ایمن می شود. هر چه تعداد گره ها و اپراتورها بیشتر باشد، سطح امنیت شبکه بالاتر است.

تاریخچه و تیم توسعه ارز دنت

ترو کاتاجاینن مؤسس و مدیرعامل DENT Wireless است. او در سال ۱۹۹۹ در مقطع کارشناسی ارشد در رشته علوم از دانشگاه فناوری تامپره فارغ التحصیل شد. وی بعد از اینکه مدرک کارشناسی ارشد خود را دریافت کرد به عنوان مدیر سیستم و برنامه نویس جاوا در دانشگاه مشغول به کار شد. در سال ۲۰۰۱، کاتاجاینن مدیر ارشد فناوری Genetics AG شد و در سال ۲۰۰۳ Pocket Indian Software Solutions را تأسیس کرد. کاتاجاینن در سال ۲۰۱۵ به عنوان مشاور ارشد جاوا/اندروید برای سازمان ملل متحد خدمت کرد. او جوایز متعدد و دستاوردهای افتخاری زیادی در زمینه فناوری دارد.

میکو لینناماکی یکی از بنیانگذاران DENT Wireless و ارزدیجیتال دنت است. او از سال ۲۰۰۰ همواره به عنوان یک کارآفرین و تاجر موفق فعالیت داشته است. لینناماکی با پنج کسب وکار موفق قبل از تأسیس دنت، خود را به عنوان یک «کارآفرین سریالی وب و نرم افزار اینترنتی» معرفی می کند. بزرگترین سرمایه گذاری تجاری او Smartseed GmbH نام دارد که از سال ۲۰۰۰ به فعالیت موفقیت آمیز خود ادامه داده است. از آن زمان، لینناماکی در تأسیس DEVCOT، یکی از بزرگترین سرورهای IMAP منبع باز در سطح جهان، شرکت کرده است.

ارز دنت را از کدام صرافی ها بخریم؟

ارز دنت را از کدام صرافی ها بخریم؟

صرافی های ارز دنت – عکس از سایت کوین مارکت کپ

صرافی های خارجی که از ارز دنت پشتیبانی میکنند عبارتند از:

 • بایننس
 • کوکوین
 • بای بیت
 • دیپ کوین
 • فمکس و…

صرافی های ایرانی که از ارز دنت پشتیبانی میکنند عبارتند از:

 • سرمایکس
 • ایران بایننس
 • بیت پین
 • اوکی اکسچنج

بهترین کیف پول های ارز دنت کدامند؟

بهترین کیف پول های ارز دنت کدامند؟

کیف پول های ارز دنت – عکس از سایت کوین مارکت کپ

 • کیف پول های سخت افزاری لجر و ترزور
 • تراست والت
 • متامسک
 • اتمیک والت

آیا روی ارز دنت سرمایه گذاری کنیم یا نه؟

آیا روی ارز دنت سرمایه گذاری کنیم یا نه؟

روند قیمتی ارز دنت – عکس از سایت کوین مارکت کپ

وقتی تمام جوانب را می سنجیم به این نتیجه می رسیم که DENT یک سرمایه گذاری خوب است. این پروژه یک مورد کاربرد واقعی مهم دارد، زیرا سرویس داده تلفن همراه دنت در حال حاضر در بیش از ۶۰ کشور در سراسر جهان استفاده می شود.

با این حال، کارشناسان در مورد  پیش بینی دقیق قیمت ارزدیجیتال دنت اختلاف نظر زیادی دارند. برخی معتقدند دنت می تواند تا پایان سال سطح ۰.۵ دلار یا حتی بیشتر را لمس کند. در حالی که برخی دیگر ادعا می کنند که DENT در سال جاری بیش از ۰.۰۰۲۲ دلار ارزش نخواهد داشت.

 پیش بینی قیمت ارز دیجیتال دنت از سال ۲۰۲۲ تا سال ۲۰۲۶

پیش بینی قیمت دنت بر اساس داده های تاریخی همراه با الگوریتم های مدل سازی انجام می شود. لطفاً توجه داشته باشید که  پیش بینی فقط باید به عنوان یک پیشنهاد تفسیر شود. پیش بینی سطوح دقیق قیمت غیرممکن است، اما در اینجا معامله گران می توانند پیش بینی احتمالی قیمت ارزدیجیتال دنت را برای سال های آینده بررسی کنند.

سال پیش بینی قیمت
۲۰۲۲ حداقل قیمت ۰.۰۰۱۹ دلار، بطور میانگین ۰.۰۰۲۰ دلار و حداکثر قیمت ۰.۰۰۲۲ دلار
۲۰۲۳ حداقل قیمت ۰.۰۰۲۱ دلار، بطور میانگین ۰.۰۰۲۵ دلار و حداکثر قیمت ۰.۰۰۳۰ دلار
۲۰۲۴ حداقل قیمت ۰.۰۰۲۳ دلار، بطور میانگین ۰.۰۰۳۰ دلار و حداکثر قیمت ۰.۰۰۳۲ دلار
۲۰۲۵ حداقل قیمت ۰.۰۰۳۹ دلار، بطور میانگین ۰.۰۰۴۰ دلار و حداکثر قیمت ۰.۰۰۴۸ دلار
۲۰۲۶ حداقل قیمت ۰.۰۰۳۴ دلار، بطور میانگین ۰.۰۰۴۵ دلار و حداکثر قیمت۰.۰۰۵۲ دلار

سخن پایانی

با ترکیبی از فناوری های پیشرفته، بلاک چین و چشم اندازی برای برهم زدن صنعت داده های تلفن همراه، دنت به آرامی  پتانسیل خود را به عنوان یک بازار P2P برای فروش و خرید خدمات داده های تلفن همراه آشکار می کند. ممکن است در آینده دنت به عنوان رهبر خدمات eSIM شناخته شود زیرا طبق نقشه راه رسمی خود همواره به توسعه ادامه داده و در حال پیشرفت است.

هرچه پایگاه داده کاربر برنامه دنت بزرگتر باشد، شبکه ایمن تر می شود، در حالی که خدمات در مقایسه با پیشنهادات شرکت مخابراتی تلفن همراه سنتی مقرون به صرفه تر خواهد شد. به نظر می رسد پروژه ارزدیجیتال دنت این پتانسیل را دارد که نحوه دستیابی و استفاده از خدمات داده تلفن همراه را کاملاً متحول کند.

سؤالات متداول

آیا ارزدیجیتال دنت محبوب است؟

خدمات ارائه شده توسط دنت در بیش از ۱۴۰ کشور در دسترس است و بیش از ۲۲۰ شرکت مخابرات را در خود جای داده است و بیش از ۲۶ میلیون کاربر اندروید و آی او اس دارد. همه اینها نشانه محبوبیت این شبکه و ارزدیجیتال آن است.

DENT Teams چیست؟

با DENT Teams، کاربران می توانند داده های تلفن همراه خود را با چندین دستگاه به صورت رایگان به اشتراک بگذارند. این می تواند برای دوستان و خانواده، مشاغل و فروشندگان داده تلفن همراه مفید باشد.

چگونه ارزدیجیتال دنت را بخریم؟

شما می توانید دنت را از صرافی های مختلف خارجی مانند بایننس و برخی صرافی های ایرانی مانند بیت پین خریداری کنید. تنها کافی است در یکی از این صرافی ها حساب کاربری داشته باشید.

چگونه ارزدیجیتال دنت را بفروشیم؟

شما به راحتی می توانید دنت را از طریق صرافی که در آن حساب دارید بفروشید. همچنین می توانید هشدارهایی را تنظیم کنید تا زمانی که دنت به مقدار مطلوبی در بازار می رسد به شما اطلاع دهد. معامله گران اغلب می توانند بر اساس تفاوت بین قیمت خرید و فروش سود کسب کنند.

قیمت ارزدیجیتال دنت چگونه است؟

قیمت دنت نوسان دارد و مستعد تغییرات مکرر و چشمگیر ناشی از نوسان در بازار ارزهای دیجیتال و تعداد زیادی از عوامل دیگر است. علاوه بر عوامل سنتی مانند احساسات بازار، جریان ارزهای دیجیتال در صرافی ها و به طور کلی اقتصاد، قیمت دنت تحت تأثیر تعداد کاربران پلتفرم دنت و مقرون به صرفه بودن خدمات دنت نیز قرار دارد.

منابع:

https://kriptomat.io/cryptocurrencies/dent/what-is-dent/

https://coinmarketcap.com/currencies/dent/

https://www.cryptonewsz.com/forecast/dent-price-prediction/

https://cryptotelegram.com/is-dent-a-good-investment/

بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدیه اسلامی تبار
خوشحالم با تولید محتوای با کیفیت، سطح وب فارسی رو ارتقا می دهیم. امروز سردبیر میهن سیگنال هستم و این هنوز شروع رویاپردازی های منه ...
شارژ رایگان با ثبت نام
با ثبت نام و تکمیل احراز هویت در جشنواره کیوسک، بیست هزار تومان بیت کوین هدیه بگیرید!

دریافت جایزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.