جامعه دوج کوین نقص امنیتی این شبکه را رد کرد

۰۶ فروردین ۱۴۰۲
جامعه دوج کوین نقص امنیتی این شبکه را رد کرد

یک حساب توییتر به نام Mishaboar که بر اخبار دوج کوین متمرکز است، به گزارش ‌های اخیر در مورد این ارز دیجیتال اشاره کرد. بنابر این گزارش ها به دلیل نقص امنیتی در Dogecoin و سایر ارزهای دیجیتال، «میلیاردها دلار سرمایه گذاری در معرض خطر هستند».

او توضیح می ‌دهد که این نقص پیش از این در نسخه فعلی Dogecoin Core، ۱.۱۴.۶، که از ژوئیه ۲۰۲۲ در دسترس بود، وجود داشت. همچنین این مشکل در این نسخه که توسط بیش از ۵۰٪ از شبکه پذیرفته شد، برطرف شده است.

به نقل از یوتودی، Mishaboar جامعه را ترغیب می‌ کند که به آخرین نسخه اصلی ۱.۱۴.۶ به ‌روزرسانی شوند تا گره و شبکه خود را ایمن کنند.

یکی از توسعه‌ دهندگان دوج کوین و مشارکت‌ کننده Libdogecoin در توییتر با نام inevitable360 شناسایی می ‌شود. او نیز این ادعاها را رد کرد و در عین حال از کاربران خواست که کیف پول و نود Dogecoin Core خود را به نسخه ۱.۱۴.۶ ارتقا دهند.

این اطلاعات در مورد نقص دوج کوین و سایر شبکه ها از کجا می آید؟

این اطلاعات نادرست از توییت یک حساب توییتر ارز دیجیتال به نام Whalechart ناشی می‌شود. این حساب می‌ گوید:

«گزارش‌ هایی مبنی بر آسیب ‌پذیری صدها شبکه ارز دیجیتال، از جمله Dogecoin، در برابر نقص‌ های امنیتی جدی Rab13 منتشر شده است. این مشکلات می ‌تواند میلیاردها دلار دارایی دیجیتال را تحت تأثیر قرار دهد.»

در ۱۳ مارس، یک افشای امنیتی برای Dogecoin Core توسط Halborn Security منتشر شد. آسیب پذیری های مهم توسط شرکت های امنیتی مثلRab13s  در نسخه ۱.۱۴.۶ سال گذشته برطرف شد. این اصلاح توسط مهندسان Halborn نیز مورد تایید قرار گرفت.

براساس گزارشات میهن سیگنال، نسخه ۰.۱.۲ Libdogecoin اکنون فعال و در دسترس است. جامعه از قابلیت‌ های خود استفاده می ‌کند؛ زیرا توسعه دهنده دوج کوین با نام inevitable360 خبر از آخرین به روزرسانی داد. او اعلام کرد که Libdogecoin 0.1.2 اکنون به طور کامل بر روی اولین کیف پول بریل Doge اجرا می ‌شود.

منبع:u.today
4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • همچنین ایده ای میتواند در مورد حکمرانی هم صدق کند حکمرانی مستقل غیر متمرکز

  • نمایش کامنت بیشتر

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *