ورود
شیبا اینو در یک صرافی در کره جنوبی لیست شد

از این پس معامله ارز شیبا اینو در کشور کره جنوبی که به قوانین سختگیرانه اش در حوزه ارز دیجیتال معروف است، امکان پذیر می باشد.

صرافی بزرگ Korbit، اعلام کرد که با عرضه کردن ارز #شیبا_اینو، تبدیل به اولین صرافی می شود که از این ارز در کره جنوبی پشتیبانی می کند؛ گفتنی است کره جنوبی اخیرا به دلیل قوانین بشدت سختگیرانه اش در مورد ارزهای دیجیتال، حواشی بسیاری داشته است.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از یوتودی، این صرافی کره ای واقع در شهر سئول، از روز پنجشنبه برای کاربران خود امکان معامله میم کوین ها را علی رغم قوانین سنگین دولت کره جنوبی، فراهم خواهد کرد.

این صرافی علاوه بر ارز شیبا اینو، پروتکل Injective ارز (ING)، توکن محلی پروتوکل مالی غیرمتمرکز لایه ۲ (DEFI)، را هم لیست خواهد کرد.

یکی از معدود صرافی های باقی مانده در کره جنوبی

صرافی کوربیت، یکی از معدود صرافی هایی است که توانسته است در برابر سرکوب ها و قوانین وحشیانه دولت کره جنوبی، جان سالم به در ببرد؛ گفتنی است بسیاری از صرافی های واقع در این کشور، در طی یک سال گذشته ناچار به عقب نشینی و توقف فعالیت خود شدند.

در ماه سپتامبر، حدود ۴۰ صرافی در کره جنوبی به دلیل عدم مطابقت با قوانین مالی و ارزی این دولت، توانایی ثبت نام نداشتند و به فعالیت خود پایان دادند.

همچنین آن دسته از شرکت های معاملاتی که همکاری های بانکی خود را مدیریت نکردند و برای مشتریان خود حساب هایی با نام های حقیقیشان تهیه نکردند، مجبور شدند تا معاملات won trading خود را غیرفعال کنند؛ این به آن معنی است که کاربران این شرکت ها تنها قادر به انجام معاملات ارزی به ارزی (crypto-to-crypto)، می باشند.

هم اکنون تنها صرافی هایی که مجاز به ارایه خدمات معاملاتی Won trading هستند و با قوانین ضروری اعلام شده از طرف دولت مطابقت دارند، Bithumb، Coinone، Upbit و Korbit می باشند.

گفتنی است در ماه ژوئن، چندین صرافی واقع در کره جنوبی، ارزهای دیجیتال پرخطر را از لیست خدمات خود، حذف کردند.

 

 

 

منبع:u.today.com
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *