رالی قابل توجه دوج کوین در فعالیت های شبکه

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲
رالی قابل توجه دوج کوین در فعالیت های شبکه

دوج کوین، اخیرا شاهد افزایش گسترده فعالیت های شبکه بود. تراکنش های روزانه این میم کوین به بالاترین حد تاریخ (ATH) 650000 رسید که از بیت کوین و لایت کوین پیشی گرفت.

این افزایش غیرمنتظره در فعالیت به افزایش علاقه به ضرب توکن‌ های DRC20، نوع جدیدی از دارایی دیجیتال، نسبت داده می ‌شود.

شبکه دوج کوین پاتریک لادر، توسعه‌ دهنده Dogecoin، قبلاً به افزایش چشمگیر فعالیت شبکه اشاره کرده بود. اگرچه این افزایش در آن زمان قابل توجه بود، اما به هیچ وجه به سطوح بی سابقه امروزی نزدیک نبود.

به نقل از یوتودی، بسیاری از افراد جامعه این افزایش را فرصتی برای آزمایش مقیاس پذیری Dogecoin می دانند. یکی از کاربران، با استفاده از راهنمای @SK_R402، پیشنهاد کرد که تمرکز باید روی پتانسیل ارز برای تراکنش‌های روزمره باشد. اضافه کرد که آنها قصد دارند گره یا نود خود را راه‌اندازی کنند، بخشی از شبکه که نسخه ‌ای از بلاک چین را حفظ می ‌کند.

با این حال، برخی نگرانی‌ ها در مورد افزایش فعالیت ‌هایی که باعث شلوغی شبکه Dogecoin می شود، مطرح است. Mishaboar، که یکی از برجستگان جامعه دوج کوین است، این نگرانی ‌ها را تایید کرد. او پیشنهاد کرد که چنین فعالیت‌هایی باید به طور ایده‌آل از طریق راه ‌حل‌ های اختصاصی لایه ۲ انجام شود تا از مسدود شدن شبکه اصلی جلوگیری شود.

علی‌رغم این چالش‌ ها، بسیاری از کاربران خوش‌ بین هستند.  این افزایش معاملات ممکن است نشانه ‌ای از چیزهایی باشد که در صورتی که Dogecoin به یک ارز جهانی تبدیل شود، به طور گسترده مورد استقبال قرار می گیرند.

منبع:u.today
5 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • من ۱۰۰ تتر خریدم. فرداش به خودش فروختم. سود کردم. برداشت کردن تتر هزینه داره. بهترین راه اینه که پایین بخری بالا به خودشون بفروشی. تو این وضعیت تتر همیشه بالا میره.
    منتها باید مطمئن بشی پولتو زیاد نگه نمیدارن. الان همه صرافیا پول رو دو روز نگه میدارن بعد بهت میدن همه سود میسوزه.

  • نمایش کامنت بیشتر

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *