تحلیل قیمت آلت کوین پولکادات ۱۷ فروردین ۱۴۰۰

تحلیل قیمت آلت کوین پولکادات ۱۷ فروردین ۱۴۰۰

پولکادات بالاخره توانست به بالای سطح مهم ۴۰ دلار برسد. این حرکت باعث تحریک سفارش های خرید شد زیرا خریداران به عبور از سطح ۵۰۰۰۰ دلار امیدوار هستند.

نکات مهم تحلیل:

  • پولکادات بعد از عبور از مقاومت قوی ۴۰ دلار به یک قله تاریخی جدید رسیده است.
  • قبل از شروع حرکت بعدی به سمت قله های تاریخی جدید احتمال تقویت وجود دارد.

یک رکورد در قیمت ۴۷ دلار ثبت شده که رفتار قیمت پولکادات را محدود کرده است. اکنون دات در سطح ۴۵ دلار در حال آماده سازی برای حمله به سطوح بالاتر است.

یک حرکت صعودی در آخر هفته برای آلت کوین ها اتفاق افتاد. بسیاری از ارزهای دیجیتال از جمله ریپل و استلار افزایش قیمت را تجربه کردند. اما پولکادات بعد از پس زدن ۴۷ دلار تا ۴۰ دلار اصلاح قیمت داشت.  سپس این دارایی دیجیتال روند صعودی جدیدی را به سمت ۴۵ دلار آغاز کرد.

احتمال اصلاح یا رفتار رنجی پولکادات

در بالا اولین مقاومت در قله تاریخی ۴۵ دلار قرار دارد. سطوح ۴۸ و ۵۰ دلار هم موانع بعدی افزایش قیمت دات هستد. اندیکاتور مکدی به تازگی توانسته به سقف ماهیانه ۲.۵ برسد. بنابراین یک اصلاح در پیش خواهد بود اما این اندیکاتور بیشتر از اینکه اصلاح عمیق را نشان دهد رفتار رنجی و حاشیه ای را پیش بینی می کند.

به عنوان مثال خط مکدی (آبی) کمی پایین تر از خط سیگنال است. نبرد اصلی در اینجا رسیدن به بالای خط سیگنال برای تقویت یک حرکت صعودی دیگر است. با این وجود، مکدی نسبتا افقی شده است و این راه را برای تقویت پیش از بریک اوت بعدی هموار کرده است.

نمودار 4 ساعته پولکادات / دلار

نمودار ۴ ساعته پولکادات / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

در صورتی که نزدیک ترین حمایت در ۴۴ دلار پایدار نماند، فشار از سمت بالا باعث افت قیمت تا ۴۰ دلار خواهد شد. شکست به زیر این سطح باعث تحریک حجم زیادی از سفارش های فروش خواهد شد که با رسیدن قیمت به ۳۶ و سپس ۳۰ دلار  ضرر هنگفتی به سرمایه گذاران وارد خواهد شد.

 

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

منبع: کوین گیپ
اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *