ورود
علت دشمنی ادوارد اسنودن با دوج کوین و شیبا اینو

ادوارد اسنودن ( افشاگر معروف آمریکایى)، به جمع منتقدان شیبا اینو پیوست و از این ارز انتقاد کرد.

این مشاور سابق آژانس امنیت ملى، در توویت اخیر خود به کاربران ارز دیجیتال درباره سرمایه گذارى پول هاى با ارزش خود بر روى توکن هاى سگ مانند، هشدار داد.

من این موضوع را با نیت خوب بیان مى کنم:

اگر به خاطر اینکه یک میم می گوید شیبا اینو می تواند شما را پولدار کند، شما ترغیب شدید تا پول باارزش خود را بر توکن هاى سگى سرمایه گذارى کنید، لطفا تمام احتمالات و بدشانسى هایى که این بازارها می توانند براى شما رقم بزنند را در نظر بگیرید.

اسنودن معتقد است، احتمال پیروزى بر چنین بازار هایى حتى با علم و زرنگى زیاد، باز هم بسیار کم است. او در ادامه توییتش، افرادى که نگرانى ها و نصیحت هاى اورا بى ارزش و بى اساس می دانند را تشویق به ادامه ى گرفتن سود هایشان کرد.

اموال خود را بر ارزهاى سگى سرمایه گذارى نکنید

ارز شیبا اینو، رقیب کشنده دوج کوین با دستاورد هاى اخیرش هیاهوى زیادى به پا کرده است.

بر اساس گزارش کوین مارکت کپ، بازار شیبا اینو در یک ماه اخیر ٨٢۶ درصد رشد کرده و تبدیل به دهمین ارز بزرگ بازار شده است؛ گفتنى است هفته گذشته این ارز توانسته لقب محبوب ترین میم کوین بازار ارز دیجیتال را به دست آورد.

اسنودن، پیش تر گفته بود که هیچ ایرادى ندارد که مردم پول خود را براى خرید زباله هدر دهند، ولى شدیدا نگران افرادیست که براى خریدن ارز شیبا اینو، دست به گرو گذاشتن اموالشان مى زنند.

بعضی از کاربران شبکه مجازی معتقدند، توییت روز یکشنبه اسنودن در اعتراض به توییت گذشته ایلان ماسک بوده است؛ در این توییت ایلان ماسک که خود را علت اصلی پیشرفت توکن های سگی می داند؛ اظهار کرد که از روی کنجکاوی مقداری ارز شیبا خریده است؛ او همچنین طرفدارانش را ترغیب کرده تا بر روی ارزهای غیرقابل پیش بینی مانند دوج کوین بیشتر سرمایه گذاری کنند.

منبع:u.today.com
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *