ورود
تحلیل قیمت الراند 20 آبان - هدف بعدی 343 دلار

نکات مهم تحلیل قیمت الراند:

  • قیمت EGLD توانسته از چندین EMA بالاتر قرار بگیرد.
  • حجم معاملاتی ۲۴ ساعته ۱۰۷ میلیون دلار است.
  • جفت الراند / بیت کوین با عملکرد منفی ۲.۲ درصد در ۰.۰۰۴۹۲۶۲۰ بیت کوین در حال معامله است.
نمودار یک روزه قیمت الراند / تتر

نمودار یک روزه قیمت الراند / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

 

در نمودار روزانه قیمت الراند، میانگین های متحرک از جمله EMA های ۸، ۱۳، ۲۱ و ۵۵ حمایت های قوی برای حرکات قیمت هستند. اگر قیمت به زیر خط زرد برسد، شرایط تغییر خواهد کرد اما تا زمانی که قیمت بالاتر از این خط و میانگین های متحرک قرار دارد روند صعودی EGLD ادامه خواهد داشت.

حجم معاملات (۳۸.۴۲۰ هزار) به زیر میانگین متحرک ۲۰ روزه (۱۸۳.۳۱۷ هزار) رسیده است. حجم  پایین موجب شده قیمت چندین روز برای تعیین جهت حرکت بعدی خود تقلا کند. کاهش حجم در روزهای اخیر نشان می دهد احتمال تغییرات غیرعادی در روزهای بعدی معاملاتی وجود دارد.

تثبیت قیمت EGLD بالاتر از ۳۰۰ دلار

نمودار یک روزه قیمت الراند / تتر

مقاومت در نمودار یک روزه قیمت الراند / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

در نمودار روزانه، قیمت از محدوده حمایتی بازگشته است. بسته به پرایس اکشن این ارز دیجیتال، محدوده حمایتی بین ۲۲۰ تا ۲۴۰ دلار و یا رنج مقاومتی قله های بالاتر مقصد بعدی حرکت خواهند بود.

RSI در سطح ۶۵ قرار گرفته که سیگنال خرید کوتاه مدت را نشان می دهد. شیب این خط رو به بالا است و احتمال افزایش قیمت در روزهای آینده وجود دارد.

اندیکاتور مکدی نیز در تاریخ ۳ نوامبر یک تقاطع صعودی ایجاد کرده که سیگنال خرید  بوده است. علاوه بر آن، میله های سبز در هیستوگرام مکدی قابل مشاهده هستند.

جمع بندی

قیمت امروز الراند ۳۱۴.۱۴ دلار است که حجم معاملاتی ۲۴ ساعته ۱۰۶۵۵۳۷۹۴ را همراه داشته است. قیمت در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۸ درصد افت کرده است. هم اکنون ۲۰.۰۵۱ میلیون توکن EGLD از مجموع ۲۰.۳۹۷ میلیون توکن عرضه آن در گردش است.

RSI و مکدی سیگنال خرید نشان داده اند و قیمت بالاتر از حمایت قرار دارد. با این حال، حجم معاملات کاهش یافته است. برای حرکت به سمت قله ۳۴۳.۴ دلار، نیاز به ثبت قله های جدید وجود دارد.

منبع:themarketperiodical
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *