ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
ایلان ماسک و زندگی در مریخ با ثروت 861 میلیارد دوج کوین

ایلان ماسک (رییس شرکت تسلا) با ثروتی معادل ۸۶۱ میلیارد دوج کوین در تلاش برای زندگی در مریخ است.

شبکه اختصاصی ایلان ماسک ارزشی معادل با ۸۶۱ میلیارد واحد دوج کوین دارد. او امیدوار است این مبلغ برای شروع زیرسازی های لازم برای زندگی در مریخ؛ کافی باشد.

ایلان ماسک، ثروتمند ترین فرد جهان با ثروت ۲۰۹ میلیارد دلاری که معادل ۸۶۱ میلیارد واحد دوج کوین است؛ می باشد.

از آنجایی که ایلان ماسک امیدوار است ثروت او برای توسعه و فراهم سازی زندگی انسان در مریخ کافی باشد؛ جامعه طرفداران دوج کوین، در حال تصور زندگی در مریخ هستند.

ایلان ماسک ۸۶۱ میلیارد دوج کوین دارد.

مت والاس، یوتیوبر معروف، اخیرا ثروت ایلان ماسک را به واحد دوج کوین تبدیل کرده است. طبق توییت این یوتیوبر، ارزش شبکه اختصاصی ایلان ماسک که به دلار آمریکا حدود ۲۰۹/۴ میلیارد دلار است؛ برابر است با ۸۶۱ میلیارد دوج کوین.

در جواب این توییت، رییس شرکت تسلا و اینترنت ماهواره ای SpaceX، ( ایلان ماسک) گفت امیدوار است این دارایی برای راه اندازی یک اقامت دایمی در سیاره قرمز رنگ مریخ؛ کافی باشد.

امیدوارم برای گسترش زندگی در مریخ کافی باشد.

ایلان ماسک به عنوان بزرگترین دارنده و طرفدار پروپاقرص دوج کوین در جهان شناخته می شود. با این حال میزان دارایی دوج کوین های او هیچ وقت ازطرف یک منبع معتبر، افشا نشد.

اخیرا ثروت جف بزاس (بنیانگذار کمپانی آمازون)، با ثروت ایلان ماسک مقایسه شده بود. جف بزاس با ثروت ۱۹۲/۲ میلیارد دلاری بعد از ایلان ماسک؛ در جایگاه دوم ثروتنمند ترین فرد جهان قرار دارد.

طرفداران دوج کوین در جواب کامنت ایلان ماسک، پیش بینی کردند که دوج کوین در آینده به واحد پول رسمی سیاره مریخ تبدیل خواهد شد.

اخیرا ایلان ماسک بر اهمیت کاهش هزینه های دوج کوین تاکید کرده بود و اعلام کرده بود که تیم او در حال کار روی این موضوع است.

همچنین، ایلان ماسک هفته گذشته از توییت بیلی مارکوس (همنبنیانگذار دوج کوین) که از کاربران دوج کوین خواسته بود تا نودهای دوج شخصی خود را نصب و راه اندازی کنند نیز حمایت کرد.

 

 

 

منبع:u.today.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.