واکنش فلوکی اینو به نظر ماسک در مورد تصاحب توییتر توسط سگش!

۲۳ فروردین ۱۴۰۲
واکنش فلوکی اینو به نظر ماسک در مورد تصاحب توییتر توسط سگش!

ایلان ماسک، در مصاحبه اخیر در توییتر اسپیس، در مورد سگ نژاد شیبا اینو خود، فلوکی مباحثی را مطرح کرد. وی به شوخی اظهار داشت که این سگ قبلاً توییتر را تسخیر کرده است. نظرات ماسک که نفوذ ویژه ای در بازار ارزهای دیجیتال، به ویژه میم کوین ها دارد، معمولاً تأثیر قابل‌ توجهی بر قیمت آنها دارد. با این حال، این بار، واکنش ارز دیجیتال Floki Inu به طرز شگفت انگیزی ناچیز بود.

واکنش فلوکی اینو به توییت اخیر ماسک

Floki Inu یک میم کوین است که اغلب به توییت ‌ها و نظرات ماسک در گذشته واکنش می داد. در نتیجه نظرات ماسک تغییرات قیمت قابل توجهی در قیمت Floki Inu اتفاق می افتاد. با این حال، در این مورد، FLOKI پس از اظهارات ماسک شاهد بهبود خفیف ۰.۵ درصدی بود. این میزان الگوی معکوس کندل را در پایین روند نزولی محلی خود ایجاد کرد. این پاسخ ضعیف نشان می دهد که بازار ممکن است مانند گذشته تحت تأثیر توییت های ماسک قرار نگیرد، حداقل در مورد توکن فلوکی اینو.

ماسک در طول مصاحبه توییتر اسپیس اضافه کرد:

او یقه اسکی مشکی و صدای درشت دارد، چه چیز دیگری نیاز دارید! با اشاره به سگش فلوکی.

به نقل از یوتودی، علیرغم ماهیت آرام نظرات او، واکنش خاموش بازار ارزهای دیجیتال با ذکر Floki  توسط ماسک قابل توجه است.

در عدم واکنش در قیمت Floki Inu این احتمال وجود دارد که اظهارات ماسک به عوامل مختلفی مانند شرایط بازار یا تغییر احساسات در بین سرمایه گذاران نسبت داده شود. علاوه بر این، بلوغ فزاینده بازار ارزهای دیجیتال ممکن است به کاهش نفوذ افراد برجسته مانند ماسک بر قیمت میم کوین ها کمک کند.

مصاحبه اخیر توییتر اسپیس با حضور ایلان ماسک و نام بردن او از سگش فلوکی منجر به هیچ گونه تغییر قیمت قابل توجهی برای ارز دیجیتال فلوکی اینو نشد. با توجه به اخبار ارز دیحیتال، این واکنش خاموش ممکن است تغییر در حساسیت بازار به نظرات ماسک در مورد میم کوین ها را نشان دهد. یا می تواند بازتابی از شرایط بازار گسترده تر و احساسات سرمایه گذاران باشد.

منبع:u.today
6 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *