ورود
هشدار ایلان ماسک درباره معاملات اهرمی

ایلان ماسک به معامله گران و هولدرها، در مورد معاملات اهرمی، هشدار داد.

مدیر عامل شرکت برجسته خودروسازی تسلا، ایلان ماسک از صفحه توییتر خود استفاده کرد و از خطرهای حاکم بر معاملات اهرمی گفت.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از یوتودی، ایلان ماسک با تایید و حمایت از یک توییت که توسط Mishaboar یکی از کاربران توییتر منتشر شده بود، توجه دنبال کنندگانش را به خطرات و تله هایی که در معاملات اهرمی وجود دارد، جلب کرد. Mishaboar در توییت خود در یک متن طولانی و مفصل، در مورد معاملات اهرمی و خطرات آن صحبت کرده بود.

Mishaboar در توییت خود اظهار کرده بود که بسیاری از معامله گران و هولدرهای میم کوین ها، بعد از لیکویید شدن حساب مارجین خود درخواست کمک می کنند. در ادامه او تاکیید کرد که افزایش آگاهی و آموزش کاربران ارز دیجیتال در مورد خطرپذیری به شدت بالایی که معاملات اهرمی دارند، بسیار حائز اهمیت می باشد؛ او ورورد به معاملات اهرمی را به ریختن بنزین در آتش، تشبیه کرد.

ایلان ماسک در جواب به این پست گفت:

نکته بسیار خوبی بود.

ایلان ماسک در توییت خود اظهار کرد که تازه واردان صنعت ارز دیجیتال، نباید به اشتباه تصور کنند که قمار کردن، بخشی از فرایندهای بازار ارز دیجیتال می باشد.

این عضو برجسته و تاثیرگذار شبکه دوج کوین، ادامه داد که تنها معامله گران فصلی می توانند شانس خود را در معاملات اهرمی و مارجین امتحان کنند اما حتی آنها هم باید بازیکننان نهادی و زرنگی باشند تا از این معاملات جان سالم بدر ببرند.

علاوه بر این، بازار ارزهای دیجیتال به دلیل بی قانونی بیش از حد به راحتی میتواند در معرض دستکاری قرار بگیرد.

باز هم می گویم، اینکار مانند انجام بازی رولت روسی، در برابر کسی است که تفنگ را خود او ساخته و دقیقا می داند گلوله در چندمین شلیک پرتاب خواهد شد.

 

 

منبع:u.today.com
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *