تعیین تاریخ اول دسامبر برای آغاز به کار اتریوم 2

با رسیدن قراردادهای سپرده اتریوم ۲ به ۹۴ درصد از هدف تعیین شده، قرار شده اتریوم ۲ در اول دسامبر شروع به کار نماید.

فاز صفر اتریوم ۲ با افزایش شدید میزان انتقال اتر به سپرده های اتریوم ۲ در روز یک دسامبر آغاز می شود. تا کنون ۴۹۹۰۰۰ سکه از ۵۲۴۲۸۸ اتر موردنیاز برای تامین امنیت زنجیره آغازی اتریوم ۲ در قراردادهای سپرده آن ذخیره شده و تنها ۱۱ ساعت تا پایان مهلت تعیین شده برای این کار فرصت باقی است.

تنها ۳۲۰۰۰ اتر دیگر برای این کار موردنیاز است. با توجه به اینکه در ۶ ساعت گذشته مقدار بیشتری از این میزان به اتریوم ۲ منتقل شده، رسیدن به این عدد نیز دور از دسترس نخواهد بود. مقدار سپرده ها در ساعت نیز از حدود ۱۰۰۰۰ اتر به بیش از ۱۵۰۰۰ اتر رسیده است.

تا هفته گذشته پیش بینی می شد که تامین این میزان اتر حداقل تا سال ۲۰۲۱ به طول بیانجامد و این موجب نگرانی درباره مشارکت پایین دارندگان اتر و تاخیر بیشتر برای شروع به کار و امکان تسویه سرمایه گذاری های افراد شده بود.

اکنون پیش بینی می شود سرمایه گذاران بتوانند در هنگام شروع به کار فاز ۱.۵ توکن های خود را نقد کنند. انتظار می رود آغاز به کار فاز ۱.۵ اتریوم ۲ در محدوده زمانی اواخر ۲۰۲۱ تا اوایل ۲۰۲۲ صورت گیرد.

افزایش قیمت ارز اتریوم

آغاز به کار قریب الوقوع فاز صفر اتریوم ۲ فشار صعودی را در بازارهای اتریوم ایجاد کرده است و موجب شده قیمت ارز اتر به یک قله سالانه جدید بالاتر از ۶۰۰ دلار دست یابد. با در نظر گرفتن قیمت ۱۳۵ دلاری این ارز در  ابتدای سال جاری، اتر تا کنون ۳۵۰ درصد افزایش قیمت داشته است.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *