تحلیل اتریوم ۲۳ دی ۹۹

تحلیل اتریوم ۲۳ دی ۹۹

تحلیل اتریوم 23 دی 99

اتریوم ضررهای خود را معکوس می‌کند، و می‌تواند با مقاومت در حدود ۱۱۳۰ دلار روبرو شود.

اتریوم تقریباً ۳۰٪ کاهش یافت و منطقه حمایت ۹۰۰ دلار را لمس کرد. قیمت ETH در حال حاضر در حال افزایش است، اما با مقاومت گسترده‌ای در حدود ۱۱۳۰ دلار روبرو است.

نکات برجسته تحلیل اتریوم

  • اتریوم افت شدید از بالای ۱۲۰۰ دلار شروع کرد و نزدیک به ۹۰۰ دلار معامله شد.
  • قیمت از ۹۱۲ دلار به راحتی در حال صعود است اما با مقاومت‌هایی در حدود ۱۱۳۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته روبرو است.
  • در نمودار ساعتی ETH/USD یک خط روند نزولی عمده با مقاومت در حدود ۱۱۳۰ دلار وجود دارد.
  • این جفت ارز باید بالاتر از ۱۱۳۰ دلار و ۱۰۰ SMA ساعتی برای شروع یک صعود تازه بسته شود.

قیمت اتریوم ضررها را جبران می‌کند

به گزارش میهن سیگنال دیروز، شاهد کاهش گسترده بیت کوین، اتریوم، ریپل و سایر آلت کوین‌ها بودیم. قیمت ETH تقریباً ۳۰ درصد کاهش یافت و بسیاری از حمایت‌های مهم نزدیک به ۱۱۲۰ و ۱۰۵۰ دلار را شکست.

همچنین در زیر سطح حمایت ۱۰۰۰ دلاری شکسته شد و قیمت نزدیک به سطح ۹۰۰ دلار معامله شد. قبل از شروع افزایش مجدد قیمت، کف روند نزولی در حدود ۹۱۲ دلار تشکیل شد. به نظر می‌رسد گاوها از آخرین منطقه پیوتی نزدیک به منطقه ۹۲۰ و ۹۰۰ دلاری دفاع کردند.

قیمت اتریوم بیش از ۱۰ درصد افزایش یافته و به خوبی بالاتر از ۱۰۰۰ دلار معامله می‌شود. یک شکست بالاتر از سطح ۲۳.۶ فیبوناچی اصلاحی از روند نزولی از نوسان ۱.۳۵۲ دلار به پایین نوسان ۹۱۲ دلار وجود داشت.

شاخص‌های تکنیکال در نمودار 1 ساعته اتریوم

شاخص‌های تکنیکال در نمودار ۱ ساعته اتریوم

با این حال، قیمت با مقاومت نزدیک به ۱۱۳۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته روبرو است. همچنین در نمودار ساعتی ETH/USD با مقاومت نزدیک به ۱،۱۳۰ دلار یک خط روند نزولی عمده وجود دارد. خط روند نزدیک به سطح ۵۰٪ فیبوناچی اصلاحی است.

برای شروع یک صعود تازه، قیمت اتریوم باید مقاومت خط روند، ۱۱۳۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته را بشکند. مقاومت عمده بعدی بالای ۱۱۳۰ دلار نزدیک به سطح ۱۲۰۰ دلار است.

سطوح حمایت

در تحلیل اتریوم اگر نتواند مقاومت ۱۱۳۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته را بشکند، می‌تواند یک افت جدید را آغاز کند. حمایت اولیه در زوند نزولی نزدیک به سطح ۱۰۵۰ دلار است.

اولین حمایت کلیدی نزدیک به سطح ۱۰۰۰ دلار است. شکست نزولی زیر سطح ۱۰۰۰ دلار احتمالاً روند نزولی جدیدی را به سمت منطقه حمایت  ۹۰۰ و ۹۲۰ دلار آغاز می‌کند.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا
تکنیکالیست و تحلیلگر بازار های مالی . سردبیر بخش تکنیکال سایت میهن سیگنال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + چهار =