تحلیل اتریوم ۸ تیر ۹۹

تحلیل اتریوم 8 تیر 99

اتریوم در حال ریزش است و احتمال افت تا ۲۰۰ دلار را دارد.

اتریوم در زیر حمایت ۲۲۵ دلار در حال کاهش است. قیمت ETH در معرض خطر خسارات بیشتر است و ممکن است حمایت ۲۰۰ دلاری را مجدداً لمس کند.

نکات برجسته تحلیل اتریوم
  • قیمت ETH در زیر سطح حمایت ۲۲۵ دلار، علائم نزولی را نشان می‌دهد.
  • قیمت حمایت ۲۱۵ دلار را لمس کرد و بسیار پایین‌تر از میانگین متحرک ۱۰۰ ساده قرار گرفت.
  • در نمودار ۴ ساعته یک روند نزولی مهم که با مقاومت نزدیک به ۲۲۵ دلار تشکیل شده است، وجود دارد.
  • این ارز باید بالاتر از ۲۲۵ دلار حمایت پیدا کند تا از فشار به سمت منطقه حمایت ۲۰۰ دلار جلوگیری کند.
قیمت اتریوم زیر ۲۲۵ دلار

در هفته گذشته، اتریوم یک حرکت نزولی بزرگ را زیر حمایت ۲۳۵ دلار آغاز کرد. قیمت ETH سطح حمایت ۲۲۵ دلار را شکست و بسیار پایین‌تر از میانگین متحرک ۱۰۰ ساده قرار گرفت.

این درها را برای ضرر و زیان‌های بیشتر باز کرد و قیمت سطح ۲۱۵ دلار را لمس کرد. اتریوم در حال حاضر تلفات بالاتر از سطح ۲۱۵ دلار را متحمل می‌شود، اما علائم نزولی زیادی قابل مشاهده است.

مقاومت اولیه نزدیک به ۲۲۲ دلار و ۲۲۴ دلار است. سطح ۲۳.۶٪ فیبوناچی از حرکت نزولی از ۲۴۹ دلار به ۲۱۵ دلار نیز نزدیک به سطح ۲۲۴ دلار است. از همه مهم‌تر، یک خط روند نزولی مهم با مقاومت نزدیک به ۲۲۵ دلار در نمودار ۴ ساعته ETH/USD تشکیل شده است.

قیمت اتریوم زیر 225 دلار

اگر قیمت اتریوم مقاومت خط روند و ۲۲۵ دلار را بشکند، می‌تواند در برابر مقاومت اصلی بعدی با ۲۳۲ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ ساده بهبود یابد. سطح صعودی ۵۰٪ فیبوناچی نیز نزدیک به ۲۳۲ دلار است.

بنابراین احتمالاً قیمت نزدیک به سطح مقاومت ۲۲۵ دلار و ۲۳۲ دلار مقاومت زیادی خواهد داشت. برای افزایش فشار صعودی بالای ۲۳۲ دلار، گاوها باید بالای ۲۲۵ دلار قدرت بازار را بدست آورند.

نزول بیشتر

اولین حمایت اتریوم در نزدیکی سطح ۲۱۵ دلار قابل مشاهده است. اگر خرس‌ها بتوانند قیمت را پایین‌تر از سطح ۲۱۵ دلار فشار دهند، می‌تواند افت ۳ تا ۵ درصدی داشته باشد.

در این مورد، قیمت احتمالاً سطح حمایت ۲۰۵ و ۲۰۰ دلار را لمس می‌کند. هر گونه ضرر و زیان بیشتر ممکن است درها را برای رسیدن به حمایت ۱۸۵ دلاری باز کند.

 

اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده وب‌سایت
مترجم انگلیسی در حوزه های مالی و اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − چهارده =