ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

اتریوم هم سقوط مى کند

۰۲ بهمن ۱۴۰۰
اتريوم هم سقوط مى كند

به دنبال لیکویید شدن بیش از ٧٠ میلیون دلار قرارداد آتى اتریوم، این ارز به زیر سطح ٢٨٠٠ دلارى سقوط کرد.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از یوتودى، قیمت اتریوم به ٢,٧٩٣ دلار رسیده است، این افت قیمتى، به دلیل لیکویید شدن ٧١ میلیون دلار قرار داد آتى صرافى هاى مختلف در حوزه ارز دیجیتال، میباشد.

پلتفرم تحلیلی کوین ‌گلس اعلام کرد ۷۱.۴ میلیون دلار قرارداد آتی اتریوم در چند ساعت گذشته لیکویید شده است. این تعداد قرارداد لیکویید شده، تقریباً معادل ۲۵,۴۴۰ واحد اتریوم به ارزش ٧١/۴٠ دلار میباشد.

گفتنى است، این اتفاق در حالی افتاد که ارزش اتریوم ( دومین ارز محبوب بازار) به دنبال سقوط قیمتى اخیر بیت کوین، به زیر سطح۲۸۰۰ دلار سقوط کرد، این رقم پایین‌ترین قیمت اتریوم از سپتامبر سال ۲۰۲۱ تاکنون میباشد.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از یوتودى، ارزش کل  بازار اتریوم در مقایسه با روز قبل بیش از ۱۱ درصد افت قیمت را تجربه کرده است، این اتفاق در حالی افتاد که ارزش اتریوم به زیر ۲۸۰۰ دلار سقوط کرد.

به گزارش یوتودى بر اساس داده هاى منتشر شده از خبرگزارى کوین مارکت کپ، پیش تر در روز گذشته، بیش از ٣۵٣ میلیون دلار قرارداد آتى به دنبال سقوط قیمت بیت کوین از سطح ۴٢ هزار دلارى به سطح ٣٨ هزار دلارى، لیکویید شدند.

گفتنى است، امروز صبح پیتر شیف، از حامیان طلا و منتقد سرسخت بیت کوین، با اظهار خوشحالی از سقوط اخیر قیمت این ارز دیجیتال، در توییتر خود نوشته است که بیت کوین خط گردن بالای الگوی سروشانه معکوس را شکسته است و پیش‌بینی کرده است که قیمت آن در ادامه به زیر ۳۰ هزار دلار سقوط می‌کند.

منبع:u.today.com
4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *