ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

تحلیل قیمت اتریوم ۲۳ تیر ۱۴۰۰

۲۳ تیر ۱۴۰۰
تحلیل قیمت اتریوم 23 تیر 1400

آزاد شدن بزرگ‌ترین بازار پریمیوم گری اسکیل در ۱۷ جولای دلیل اصلی ترس سرمایه‌گذاران و تریدرهای اتریوم بوده چرا که این می‌تواند به سیو سود ناشی از ترس یا پایین آمدن بازار با آزاد شدن این قراردادها منجر گردد.

در تایم فریم روزانه اتر نتوانسته افزایش قیمت خود را حفظ کند و با افت قیمت، سیو سود شدت گرفته است. این ارز دیجیتال پس از ناتوانی در عبور از مقاومت ۲۸۵۰ به مدت بیش از یک ماه بالاتر از حمایت ۲۳۰۰ معامله می‌شد اما موج ترس بازار ارز دیجیتال و احساسات منفی باعث افت قیمت این ارز هم شد. اگرچه اتریوم افت شدیدی را تجربه نکرده اما نمی‌توان رسیدن از ۴۳۸۰ به ۱۷۰۰ دلار را نادیده گرفت.

نمودار یک‌روزه اتریوم / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

در نمودار روزانه افت قیمت با سیو سود اخیر در مقاومت‌های نزدیک ایجاد شده است. ناتوانی در حفظ قیمت بالای ۲۳۳۰ دلار آن را به حمایت‌های پایین‌تر کاهش داده است. حمایت ۱۷۰۰ تا کنون دو بار از افت شدید قیمت جلوگیری کرده و این بار هم تحلیل گران چشم به تابلو دوخته‌اند تا واکنش اتر به این حمایت را مشاهده کنند و بر آن اساس اقدام نمایند.

اندیکاتور مکدی با هیستوگرام قرمز خود آغاز یک موج منفی دیگر را نشان می‌دهد. در صورت افت، قیمت می‌تواند تا سطوح پایین‌تر از ۱۷۰۰ افت نماید. با اینکه این اندیکاتور تکنیکال از اخبار بازار گری اسکیل مصون مانده اما تصویر ارائه شده در آن قابل قضاوت نیست.

در چنین شرایطی تحلیل گران توصیه به صبر و اقدام نکردن می‌کنند. بهتر است تا زمان آزاد شدن قراردادهای گری اسکیل صبر کنیم تا ابهام موجود در رفتار قیمت از بین برود زیرا در این وضعیت ایجاد موقعیت پیش از یک رویداد بزرگ و بین‌المللی کاری بسیار ریسکی است.

منبع:cryptonewsz
6 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال
شارژ رایگان با ثبت نام
با ثبت نام و تکمیل احراز هویت در جشنواره کیوسک، بیست هزار تومان بیت کوین هدیه بگیرید!

دریافت جایزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *