ورود
نشانه های مثبت در شبکه اتریوم به رغم اصلاح قیمت

تعداد کیف پول های دارنده بیش از ۱۰ هزار اتر در ۴ هفته گذشته کاهش قابل توجهی نداشته است.

تعداد آدرس های با موجودی بیش از ۱۰۰۰۰ اتریوم نسبت به زمانی که قله تاریخی جدید آن در ۲۰۵۰ دلار ثبت شده تغییر چندانی نکرده است.

به گزارش میهن سیگنال، داده های سانتیمنت نشان می دهد تعداد کیف پول های با بیش از ۱۰ هزار اتر (به ارزش تقریبی ۱۷.۷ میلیون دلار) در ۴ ماه اخیر تنها ۰.۹ درصد افت کرده است. در همین زمان تعداد آدرس های با موجودی ۱۰۰ تا ۱۰ هزار اتر ۷.۲ درصد افت را نشان داده است.

از دلایل احتمالی این تفاوت می توان به این اشاره کرد که آدرس های نهنگ ها احتمالا در اختیار صرافی ها، شرکت های بزرگ یا صندوق های موسسات حقوقی است. به همین دلیل این گروه ها دارایی هایشان را برای اهداف سرمایه گذاری در دسترس نگه داشته اند.

داده ها همچنین نشان می دهد آدرس های با دارایی متوسط اتر بیشتری را در دیفای ذخیره کرده اند زیرا دارایی های قفل شده در پروتکل های مختلف در بخش دیفای هم به اوج خود رسیده و قله تاریخی ثبت کرده است.

علاوه بر ۹.۶ میلیون اتری که در دیفای قفل شده و ۸.۳ درصد از کل ذخایر اتر را نشکیل می دهد، ۳.۵۳ میلیون اتر هم به ارزش ۶.۳ میلیارد دلار در بیکن چین اتریوم ۲ سرمایه گذاری شده است. در مجموع این عوامل باعث شده قیمت این دارایی با ارزش در سطوح فعلی ثابت بماند.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

منبع:کوین تلگراف
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *