تحلیل اتریوم ۲۰ فروردین ۹۹

تحلیل اتریوم 20 فروردین 99

در این تحلیل از اتریوم بنظر می‌رسد قیمت پس از اصلاح می‌تواند تا ۱۸۰ دلار بالا رود.

در حال حاضر اتریوم در حال کاهش از قیمت ۱۷۶ دلاری است. قیمت ETH در روند نزولی نزدیک به سطح ۱۶۲ و ۱۵۸ دلار همچنان حمایت می‌شود.

نکات برجسته تحلیل اتریوم

  • اتریوم پایین تر از قیمت ۱۷۰ دلار ، مشابه بیت کوین، در حال اصلاح است.
  • سطح اصلی پشتیبانی ۱۶۲ و ۱۵۸ دلار است.
  • مثلث متقارن با مقاومت نزدیک به ۱۷۰ دلار در نمودار ساعتی وجود دارد.
  • این ارز می تواند مجدداً به ۱۸۰ دلار برسد تا زمانی که قیمت به زیر حمایت ۱۵۸ دلاری نرسد.

روند صعودی

دیروز، شاهد افزایش شدید اتریوم بالاتر از سطح ۱۶۰ و ۱۷۰ دلار بودیم. با این حال، قیمت ETH تلاش کرد تا مقاومت ۱۷۵ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه را بشکند.

قله ماهانه جدید در نزدیکی سطح ۱۷۶ دلار تشکیل شده است و قیمت اخیراً پایین تر از آن اصلاح شده است. در شروع اصلاح، سطح ۱۷۰ دلار شکسته شد. استراحت در زیر سطح ۲۳.۶٪ فیبوناچی اصلاحی از حرکت صعودی از ۱۴۰ دلار به ۱۷۶ دلار وجود دارد.

در روند نزولی، سطح ۱۶۲ دلار به عنوان یک حمایت قوی عمل می کند و اتریوم بالاتر از میانگین ۱۰۰ ساعته حرکت می کند. همچنین در نمودار ساعت ETH / USD یک مثلث متقارن با مقاومت نزدیک به ۱۷۰ دلار تشکیل شده است.

اندیکاتورهای تکنیکال در تحلیل اتریوم

اندیکاتورهای تکنیکال در تحلیل اتریوم

اگر یک شکست صعودی بالای مقاومت مثلث و ۱۷۰ دلار وجود داشته باشد، احتمالاً قیمت آن دوباره روند صعودی را شروع می‌کند. مقاومت نزدیک به سطح ۱۷۵ دلار است که بالاتر از آن قیمت می‌تواند به سطح ۱۸۰ دلار برسد. هر سود دیگری می‌تواند قیمت را به سطح ۱۸۸ دلار سوق دهد.

ناحیه خرید

در روند نزولی، احتمالاً اتریوم در سطح ۱۶۲ دلار حمایت خواهد داشت. پشتیبانی اصلی بعدی نزدیک به ۱۵۸ دلار است. این همزمان با سطح ۵۰٪ فیبوناچی اصلاحی است.

میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته نیز نزدیک به ۱۵۵ دلار است تا به عنوان یک حمایت قوی عمل کند. اگر قیمت نتواند بالای حمایت ۱۵۸ دلاری و SMA 100 ساعته بماند، می‌تواند در کوتاه مدت روند نزولی خود را به سطح ۱۵۰ و ۱۴۴ دلار افزایش دهد.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به سیگنال های ما کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده

همچنین برای مشاهده آخرین تحلیل ها روی تحلیل بیت کوین و ارز دیجیتال کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 13 =