تحلیل اتریوم ۸ اردیبهشت ۹۹

تحلیل اتریوم 8 اردیبهشت 99

در این تحلیل مشاهده می‌کنیم اتریوم هنوز در تلاش است تا مقاومت اصلی ۲۰۰ دلار را بشکند. اگر به مبارزه نزدیک به ۲۰۰ دلار ادامه دهد، ETH  می‌تواند اصلاح نزولی کوتاه مدت را آغاز کند.

نکات برجسته تحلیل اتریوم

  • اتریوم هم اکنون در بازه ای زیر سطح مقاومت ۲۰۰ دلار معامله می‌شود.
  • قیمت چند علامت نزولی در زیر سطح محوری ۲۰۰ دلار نشان می‌دهد.
  • یک خط روند صعودی بزرگ با حمایت نزدیک به ۱۹۴ دلار در نمودار ساعتی وجود دارد.
  • این ارز می‌تواند بالاتر از ۲۰۰ دلار برود و یا یک روند نزولی را به سمت سطح ۱۸۸ دلار آغاز کند.

مقاومت کلیدی

حرکت صعودی بالای سطح ۱۹۰ دلار رخ داده است. قیمت ETH یک حمایت قوی بالاتر از ۱۹۰ دلار را ایجاد کرده است، اما همچنین در تلاش است تا از سطح مقاومت ۲۰۰ دلاری بالاتر برود.

قیمت از بالاترین سطح ۱۹۶ دلار صعود کرد، اما نتوانست بالای سطح مقاومت ۲۰۰ دلاری ۱۹۸ دلاری ادامه یابد. بالاترین قیمت در نزدیکی ۱۹۸ دلار تشکیل شده است و قیمت در حال حاضر در حال تثبیت است.

اترییوم معاملاتی زیر سطح ۲۳.۶٪ فیبوناچی اصلاحی از ۱۹۲ دلار به ۱۹۸ دلار انجام می‌دهد. در روند نزولی، حمایت در نزدیکی سطح ۱۹۴ و ۱۹۵ دلار وجود دارد.

از همه مهم‌تر، یک خط روند صعودی بزرگ با حمایت نزدیک به ۱۹۴ دلار در نمودار ساعتی تشکیل شده است. خط روند نزدیک به سطح ۵۰٪ فیبوناچی از ۱۹۲ دلار به ۱۹۸ دلار رسیده است.

اندیکاتورهای تکنیکال در تحلیل اتریوم

اندیکاتورهای تکنیکال در تحلیل اتریوم

در روند صعودی، خریداران اتریوم در نزدیکی سطح ۲۰۰ دلار با یک مقاومت اساسی روبرو هستند. یک شکست موفق در بالای سطح ۲۰۰ دلار برای یک حرکت صعودی پایدار مورد نیاز است. مقاومت کلید بعدی بالای ۲۰۰ دلار نزدیک به ۲۱۲ دلار است. هر سود دیگری می‌تواند قیمت را به سطح ۲۲۰ دلار و ۲۲۵ دلار سوق دهد.

حرکت اصلاحی نزولی

اتریوم به وضوح با مقاومت ۲۰۰ دلاری مواجه است. اگر گاوها در نزدیکی سطح ۲۰۰ دلار به مبارزه خود ادامه دهند، در کوتاه مدت خطر واکنش نزولی وجود دارد.

شکست نزولی زیر حمایت ۱۹۴ دلار ممکن است قیمت را به سطح ۱۹۰ دلار سوق دهد. اولین حمایت اصلی نزدیک به ۱۸۸ دلار است که در زیر آن می تواند سطح ۱۸۰ دلار را لمس کند.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به سیگنال های ما کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده

همچنین برای مشاهده آخرین تحلیل ها روی تحلیل بیت کوین و ارز دیجیتال کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 1 =