تحلیل اتریوم ۲۶ خرداد ۹۹

تحلیل اتریوم 26 خرداد 99

اتریوم تلاش می‌کند بالاتر از سطح حمایت باقی بماند.

جفت اتریوم/بیت کوین از زمان رسیدن به قله در تاریخ ۳۰ می رو به کاهش است. عدم موفقیت در منطقه مقاومت و کاهش متعاقب آن نشان می‌دهد که قیمت ممکن است اصلاح را آغاز کند.

با این حال،ETH/USD  هنوز از از سطوح حمایت بلند مدت خود شکسته نشده است.

نکات برجسته تحلیل اتریوم

  • نزدیک‌ترین مناطق مقاومت و حمایت برای اتریوم در ۰.۰۲۵۵ و ۰.۰۲۳ ساتوشی یافت می‌شود.
  • قیمت یک خط حمایت صعودی کوتاه مدت را دنبال می‌کند.
  • ETH/USD در منطقه حمایت ۲۱۷ دلار تجارت می‌شود و در خط حمایت صعودی بلند مدت، را دنبال می‌کند.

محدوده معاملات اتریوم

قیمت اتریوم در تاریخ ۳۰ می به سطح محلی ۰.۰۲۵۵ ساتوشی رسید اما از آن زمان رو به کاهش است. این مقدار بسیار مهم است زیرا منطقه ۰.۰۲۵۵ را به عنوان مقاومت تأیید می‌کند. در حالی که قیمت در ماه آوریل از این سطح بالاتر رفته است، به نظر می‌رسد اکنون این افزایش بیشتر شبیه انحراف بالای دامنه است تا یک شکست به دلیل عدم توانایی قیمت برای حرکت بالاتر در مرحله دوم.

در حال حاضر، قیمت اتریوم پس از ایجاد واگرایی در RSI روزانه ، کاهش یافته است. این نشانه‌ای است که مشروعیت جنبش رو به پایین را افزایش می‌دهد. اگر قیمت در حال کاهش است، نزدیک‌ترین سطح حمایت در ۰.۰۲۳ ₿ یافت می‌شود.

واگرایی در RSI روزانه

واگرایی در RSI روزانه

حرکت کوتاه مدت

در کوتاه مدت، اتریوم خط حمایت صعودی را دنبال می‌کند، در حال حاضر برای چهارمین بار اعتبار آن را تأیید کرده است. با این حال، قیمت حمایت میانگین متحرک ۲۰۰ روزه را از دست داده است، بالاتر از آن در طول کل این خط حمایت صعودی، معامله می‌شده است.

سطح ۰.۵ فیبوناچی از کل حرکت به سمت بالا نیز در ۰.۰۲۳ ساتوشی یافت می‌شود، که با منطقه حمایت بلند مدت همسو است و آن را به یک سطح بسیار محتمل برای وارونگی تبدیل می‌کند.

خط حمایت صعودی کوتاه مدت اتریوم

خط حمایت صعودی کوتاه مدت اتریوم

ETH/USD

نمودار ETH/USD هنوز از خط حمایت صعودی بلند مدت خود که از تاریخ ۱۳ مارس آغاز شده است، شکسته نشده است. علاوه بر این، با کمی جهش در منطقه حمایت ۲۱۷ دلاری تجارت می‌کند. بنابراین، این نمودار از همتای آن ETH/BTC کمتر نزولی به نظر می‌رسد.

علاوه بر این، قیمت بالای میانگین متحرک ۵۰ روزه نیز حمایت پیدا کرده است. تا زمانی که قیمت بالاتر از این دو بخش حمایت باشد، باید بتواند تلاش دیگری برای شکستن بالای ۲۴۵ دلار انجام دهد.

در مقابل، اگر حمایت نتواند قیمت را نگه دارد، ETH  می‌تواند تمام راه را تا سطح ۰.۵ فیبوناچی و نزدیک‌ترین منطقه حمایت، که تا ۱۷۵ دلار کاهش یافته است، نزول کند. توجه داشته باشید که حجم اواخر بسیار کم بوده است.

خط حمایت صعودی بلند مدت اتریوم و سطوح فیبوناچی

خط حمایت صعودی بلند مدت اتریوم و سطوح فیبوناچی

راستی! برای سهولت دسترسی شما به سیگنال های ما کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده

همچنین برای مشاهده آخرین تحلیل ها روی تحلیل بیت کوین و ارز دیجیتال کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 8 =