تحلیل اتریوم ۲۶ اسفند ۹۸

تحلیل اتریوم 26 اسفند 98

در تحلیل اتریوم در ۱۲ مارس، قیمت اتریوم با کاهش سریع روبرو شد و روز بعد به ۸۹ دلار رسید. اتریوم از ۸ دسامبر سال ۲۰۱۸ معامله زیر ۱۰۰ دلار را نداشته است.

نکات برجسته تحلیل اتریوم

  • اتریوم یک خط حمایت نزولی را دنبال می‌کند.
  • خط حمایت در۹۰ دلار قرار دارد.
  • خط مقاومت ۱۶۰ دلار است.
  • معاملات اتریوم در محدوده بین ۰.۲۲۵ تا ۰.۲۵۵ ساتوشی است.

محدوده حمایت

با نگاهی به نمودار هفتگی اتریوم، دو منطقه اصلی وجود دارد، حمایت ۱۰۰ دلار و مقاومت ۱۶۰ دلار.

قیمت به شکل یک سایه بلند و پایین به قسمت حمایت رسیده است و به سمت بالا جهش یافته است. با این حال هنوز به منطقه مقاومت نرسیده است.

علاوه بر این، این قیمت احتمالاً از ۱۰ ژوئیه به دنبال یک خط نزولی است که با منطقه حمایت ۱۰۰ دلاری تقاطع ایجاد کرده است.

خطوط حمایت و مقاومت

خطوط حمایت و مقاومت

با نگاهی گذرا به این حرکت، آشکار می‌شود که جهش فعلی نسبت به ابتدای حرکت جدید به سمت بالا، احتمال نزول دارد. قیمت کل به ۰.۵ فیبوناچی اصلاحی رسیده است و بلافاصله پایین آمده است.

علاوه بر این، حتی اگر بخواهد از منطقه ۱۶۰ دلاری هم بیرون بیایید، از آنجا که میانگین متحرک ۲۰۰ روزه  ۱۷۵  دلار است، پتانسیل صعودی محدود است، و به احتمال زیاد مقاومت بیشتری را ایجاد می‌کند.

بنابراین، در حالی که این امکان وجود دارد که قیمت بین ۱۰۰ دلار ۱۶۰ دلار معامله شود، به نظر نمی‌رسد که بالای این منطقه شکسته شود.

سطوح فیبوناچی

سطوح فیبوناچی

اتریوم/بیتکوین در تحلیل اتریوم

از طرف دیگر، جفت ETH / BTC به منطقه حمایت از ۰.۲۲۵ ساتوشی رسید و به شدت به سمت بالا حرکت کرد و سطح منطقه ۰.۲۵۵ ساتوشی را به عنوان مقاومت تأیید کرد و یک سایه فوقانی بلند را در کندل ایجاد کرد.

پیش بینی می شود که قیمت جفت ETH / BTC در محدوده بین ۰.۲۲۵ ساتوشی تا ۰.۲۵۵ ساتوشی معامله شود.

محدوده معاملاتی در تحلیل اتریوم

محدوده معاملاتی در تحلیل اتریوم

نتیجه گیری

قیمت اتریوم به منطقه حمایت اصلی رسیده است و به سمت بالا جهش یافته است. ما معتقدیم که احتمالاً معاملات خود را در بازه ای بین ۱۰۰ دلار تا ۱۶۰ دلار ادامه خواهد داد. انتظار می رود ETH / BTC در بازه ای بین ۰.۲۲۵ تا ۰.۲۵۵ ساتوشی همین کار را انجام دهد.

علاقه‌مندان به تحلیل اتریوم قبلی در  MihanSignal، اینجا را کلیک کنید.

اگر علاقه‌مند به ترید در ارزهای دیجیتال هستید، کانال سیگنال‌های رایگان بیتکوین و آلتکوین‌ها برای شما عزیزان ساخته شده، لینک ورود به کانال

شاید می‌خواهید وارد بازار ارز های دیجیتال شوید ولی نمی‌دانید از کجا شروع کنید؟ در اینجا می‌توانید برای شروع یادگیری همراه ما باشید.

اشتراک گذاری:
پریسا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =