ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

افزایش استفاده از قرارداد هوشمند

۲۰ اسفند ۱۴۰۰
افزایش استفاده از قرارداد هوشمند

بر اساس گزارشات سرویس ردیابی WhaleStats، اتریوم، آوه (AAVE)، YFI و سایر بلاک ‌چین ‌ها با افزایش شدید و ۱۰۰ درصدی استفاده از انواع قرارداد هوشمند مواجه شده ‌اند.

استفاده عمومی از شبکه شامل تعاملات انواع قرارداد هوشمند، تعداد تراکنش‌ ها و تعداد آدرس ‌های فعال است. این عوامل اغلب نشان ‌دهنده سلامتی اساسی یک ارز دیجیتال یا یک شبکه به عنوان یک کل است.

بسیاری از تعاملات با این شبکه تأثیر بلندمدت مثبتی بر رشد آینده آن دارد. زیرا کارمزدهای بیشتری به استخراج ‌کنندگان پرداخت می‌ شود، تراکنش‌ های بیشتری انجام می ‌شود، و شبکه تعاملات بیشتری از کانال‌ های رسانه‌های اجتماعی و معیارهای زنجیره دریافت می ‌کند.

استفاده از اتریوم، آوه AAVE و YFI در حال افزایش است

یکی از «پرطرفدارترین» ارزهای دیجیتال از نظر استفاده، رمزارز سالون فاینانس است. این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۹ درصد افزایش استفاده داشته است. دومین ارز دیجیتال بزرگ در بازار، اتریوم نیز با رشد ۱۰۰ درصدی استفاده در چند ساعت گذشته در صدر قرار گرفت.

افزایش تعداد تعاملات بین شبکه‌ ها و نهنگ‌ ها به احتمال زیاد به افزایش نوسانات در شبکه‌ های مرتبط با دیفای DeFi پس از خروج آندره کرونژه و چند توسعه‌ دهنده دیگر از این فضا مرتبط است.

توکن ‌هایی مانند FTM همچنین افزایشی را در تعداد کل تعاملات با انواع قرارداد هوشمند نشان دادند.. قیمت توکن هنوز نسبت به بازار مثبت است و پس ‌زمینه زنجیره ‌ای واکنشی نشان نداده است.

اتریوم و YFI نیز در یک روند نزولی شدید باقی می‌مانند. این ارزهای دیجتیال بخش عمده‌ ای از ارزش خود را در ماه‌ های اخیر به دلیل ریسک‌ پذیری در بازارهای ارز دیجیتال و مالی از دست داده‌اند. اتریوم با ۱.۶ درصد افزایش در ۲۶۵۸ دلار معامله می شود. در حالی که YFI به طور مداوم در حال کاهش است و به ۱۹۰۰۰ دلار می رسد.

منبع:u.today
7 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *