ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
جبران افت قيمتى سولانا و اتريوم

شبکه لایه اول اتریوم و سولانا بعد از تجربه یک سقوط قیمتى، حالا در شروع سال جدید در حال بازپس گیرى و جبران قیمتى خود هستند.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از کریپتوبریفینگ، بازار ارزهاى دیجیتال دوباره در حال جان گرفتن است. ارزهایى از جمله اتریوم، سولانا و آوالانچ جزو ارزهاى در حال رشد ٢۴ ساعت گذشته بازار بودند.

چندین ارز دیجیتال لایه اول پس از سقوط قیمتی در ۶ ماه گذشته، با رشد قیمت مواجه شدند. اوایل صبح امروز اتریوم به قیمت ۲,۸۶۸ دلار مبادله شد. قیمت این ارز دیجیتال هم‌اکنون در بالاترین سطح خود پس از سقوط ۳۵ درصدی اواسط ژانویه است.

گفتنى است، اتریوم هم اکنون در حال نزدیک شدن به سطح مقاومتى پیشین خود یعنى سطح  ۳,۰۰۰ دلاری میباشد، این سطح میتواند تعیین کننده روند قیمتى بعدى این ارز باشد.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از کریپتوبریفینگ، گفتنى است باتوجه به اینکه وضعیت اقتصادى و ارزى هنوز در شرایط نامعلوم و بى ثباتى قرار دارد، هنوز نمى توان به طور قطع و یقین گفت که این رشد نسبى، شروع جبران بازار ارزهاى دیجیتال میباشد.

علاوه بر اتریوم، سولانا یکی دیگر از ارزهای دیجیتال لایه اول نیز در‌ ٢۴ ساعت گذشته، جهشی ۱۱ درصدی را در قیمت خود تجربه کرد. علی‌ رغم کاهش ۱۳.۵ درصدی بهای سولانا پس از هک ۳۲۲ میلیون دلاری یکی از پل‌ های اصلی بلاک چین آن، رشد قیمتى که امروز این شبکه شاهد آن بود، دارندگان این ارزدیجیتال را امیدوار کرده است.

قابل ذکر است که شبکه آوالانچ هم در کنار شبکه اتریوم و سولانا یکى دیگر از شبکه هاى لایه اول است که در حال جبران روند نزولى پیشین خود میباشد.

 

 

منبع:cryptobriefing.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.