ورود
پلتفرم مالی EveryNet، تیم مشاوران مالی خود را گسترش میدهد.

پلتفرم خدمات مالی EveryNet، از شبکه کایبر، سازمان توسعه استلار، بانک فدرال رزرو شیکاگو؛ سه نیروی جدید جذب کرد.

پلتفرم ارایه خدمات مالی متمرکز و غیرمتمرکز EveryNet، اعلام کرد که سه نفر را به لیست مشاوران مالی تیم خود اضافه کرده است.

لویی لو، یکی از افراد اضافه شده به لیست مشاوران پلتفرم EveryNet میباشد. لویی لو، مدیرعامل و همبنیانگذار شبکه کایبر؛ یکی از ابتدایی ترین پروتوکول های مالی غیرمتمرکز است که به تازگی به عنوان سرپرست جدید توسعه محصولات با شرکت EveryNet، وارد همکاری شد.

او همچنین به عنوان یکی از پیشگامان پیاده سازی الگوریتم شاردینگ شناخته میشود. گفتنی است، در تولید بلاک چین زیلیکا از این الگوریتم الهام گرفته شده است.

دیوید مازیرس، همبنیانگذار سازمان توسعه دهنده استلار که قبلا با پلتفرم EveryNet وارد همکاری شده بود؛ حالا در سیستم های توزیع کننده این پلتفرم به همکاری خود ادامه خواهد داد.

رابرت تانسند، کارشناس ام آی تی، مشاور بانک مرکزی شیکاگو و بانک جهانی؛ سومین فرد وارد شده به لیست همکاران جدید شبکه EveryNet می باشد.

تانسد از تجربیات خود در زمینه اقتصاد جهانی و مالی برای توسعه بخش اقتصاد مالی شرکت EveryNet استفاده خواهد کرد.

این اعلامیه به دنبال خبر جذب ۷ میلیون دلار سرمایه توسط شرکت EveryNet؛ پخش شد.

پیش تر EveryNet، برای تکمیل فرانید توسعه بخشی خود؛ سرمایه ای به ارزش ۷ میلییون دلار جذب کرد.

این شرکت با استفاده از اکوسیستم چندگانه اش در حال تلاش برای ورود به بخش CeDfi می باشد.

EveryNet از این وجوه برای ارایه خدمات Defi؛ مخصوص سرمایه گذاران نهادی از طریق اپ Every-Finance استفده خواهد کرد. این اپ به عنوان یک صرافی، استخر نقدینگی و پلتفرم استیکینگ عمل خواهد کرد.

ما بسیار مفتخر هستیم که لویی لو، دیوید مازیرس و پروفسر رابر تانسند به تیم مشاوران مالی ما اضافه شده اند.

ما با آنها در پروژه های بسیاری همکاری کرده ایم و به دنبال پروژه های جدیدی در آینده هستیم که چندی از آنها هم اکنون در حال اجرا می باشند و به زودی از آنها رونمایی خواهد شد.

 

 

منبع:u.today.com
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *