رالی فلوکی اینو در مقابل چشمان طرفداران رئال مادرید

۱۰ اسفند ۱۴۰۱
رالی فلوکی اینو در مقابل چشمان طرفداران رئال مادرید

فلوکی اینو  یک همکاری بازاریابی استراتژیک را با باشگاه فوتبال رئال مادرید، تیم برتر اسپانیا آغاز کرده است. قرارداد این بلاک چین با این باشگاه بر روی برندسازی و تبلیغ فلوکی به مخاطبان منطقه آسیا و اقیانوسیه متمرکز است. رئال مادرید از حمایت گسترده ای در سرتاسر جهان برخوردار است. بخصوص بازی‌های این تیم در کشورهای آسیایی  بینندگان زیادی دارد. در چند هفته اخیر FLOKI ترند شد و قیمتش افزایش یافت. این قرارداد جدید نیز می تواند تاثیر بسیار زیادی بر فرایند رشد این ارز دیجیتال داشته باشد.

تبلیغ فلوکی اینو به تماشاگران در آسیا

اگرچه این معامله با توجه به قدرت هواداران رئال مادرید در منطقه بسیار پربازده است، اما این همکاری فقط برای کوتاه مدت است. قرارداد فلوکی و تیم مادرید فقط برای بازی های خانگی باقی مانده این تیم در فصل جاری برقرار است. تنها ۱۵ بازی از این فصل لالیگا باقی مانده است. فلوکی در ۹ مسابقه در زمین چمن باشگاه روی تابلوی مجازی به نمایش درمی آید. تیم فلوکی اینو گفت که انتظار دارد با این کمپین، این ارز دیجیتال را به صدها میلیون طرفدار رئال مادرید در منطقه APAC معرفی کند.

تصاویر فلوکی در طول بازی های خانگی رئال مادرید برای بینندگانی از چین، هند، کره جنوبی، تایوان، هنگ کنگ، استرالیا، سنگاپور و ژاپن به نمایش در می آید. به نقل از کوین گیپ، این کمپین با حجم کل مخاطبان ۲۷۵ میلیون+ هوادار فوتبال در منطقه هدف گذاری شده است.

در همین حال، جامعه این کریپتو از این خبر استقبال می کند، زیرا قیمت فلوکی اینو از یک منحنی نزولی به سمت بالا جهش می کند. طبق آمار میهن سیگنال، بازار کریپتو اخیرا کارهای زیادی برای نفوذ در بین مخاطبان باشگاه‌های فوتبال انجام داده است. جام جهانی ۲۰۲۲ نیز جدیدترین رویداد در این راستا بود.

1 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • افسوس که من دیر به موضوع رسیدم و بلم با کلاهبرداری تمام سرمایه ما را نابود کرد

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *