ورود
تحلیل قیمت فانتوم 18 مهر 1400

تحلیل قیمت فانتوم برای امروز صعودی است زیرا پرایس اکشن بالاتر از حمایت ۲.۱۵ در جریان است. نزدیک ترین مقاومت در سطح ۲.۳ دلار پیش روی خریداران است.  فعلا قیمت پایین تر از این سطح قرار دارد.

نکات مهم تحلیل فانتوم:

  • قیمت فانتوم امروز رشد ۲.۱۳ درصدی داشته است.
  • مقاومت ۲.۱۳ شکسته شده است.
  • اگر حمایت ۲.۱ پایدار بماند، احتمال بالاتر رفتن قیمت وجود دارد.

طبق داده های کوین مارکت کپ، حجم معاملات این ارز دیجیتال ۷۴ درصد کاهش یافته و به ۶۹۸ میلیون دلار رسیده است. ارزش بازار فانتوم نیز ۳.۷۱ درصد کاهش پیدا کرده است.

پرایس اکشن فانتوم در روزهای اخیر

در روزهای اخیر فانتوم عملکرد نسبتا خوبی داشته است. در ۲۲ سپتامبر رشد ۲۷ درصدی و در ۲۷ سپتامبر رشد ۸.۶ درصدی قیمت فانتوم را شاهد بودیم. جفت فانتوم / تتر در ابتدای اکتبر، ۱۷.۵ درصد افزایش قیمت داشت و در ششم اکتبر رشد ۱۳.۸ درصدی رخ داد. اما در هفتم اکتبر، قیمت ۲۵.۷ درصد افزایش پیدا کرد که این رشد در روز بعد هم با افزایش ۱۳.۶ درصدی ادامه پیدا کرد.

کندل ماهانه این ارز دیجیتال در اکتبر صعود ۸۰ درصدی را نشان می دهد در حالی که قیمت آن در ماه آگوست هم ۱۸۰ درصد رشد کرده بود. عملکرد ماه سپتامبر هم مثبت و ۶۷.۵ درصد بوده است. ظاهرا ویژگی های این ارز دیجیتال، توانسته سرمایه گذاران را به آینده ای خوب امیدوار کند.

امروز بالاترین قیمت این رمزارز ۲.۲۶ و پایین ترین قیمت آن ۲.۰۴ بوده است و روند بلندمدت همچنان صعودی است.

تحلیل قیمت فانتوم

در نمودار ۴ ساعته، چندین کندل قرمز مشاهده می شود اما حضور کندل های سبز امیدوارکننده است. قیمت بالاتر از میانگین های متحرک ۵۰ روزه و ۱۰۰ روزه قرار دارد اگرچه فاصله آنها از هم در حال کاهش می باشد.

روند حرکت قیمت صعودی است اما فشار فروش افزایش یافته و قیمت در حال نزدیک شدن به خط میانگین باندهای بولینگر می باشد.

نمودار 4 ساعته قیمت فانتوم / تتر

نمودار ۴ ساعته قیمت فانتوم / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

اندیکاتور RSI بالاتر از سطح ۶۰ قرار دارد در حالی که فشار فروش در حال افزایش است. در اندیکاتور مکدی یک برخورد نزولی بین دو خط اندیکاتور در نمودار ۴ ساعته صورت گرفته و این نشان می دهد در کوتاه مدت روند نزولی خواهد بود.

اندیکاتورها در نمودار 4 ساعته قیمت فانتوم

اندیکاتورها در نمودار ۴ ساعته قیمت فانتوم. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

جمع بندی

تحلیل قیمت فانتوم در کوتاه مدت نزولی است. اما در صورتی که حمایت فعلی پایدار بماند، احتمال افزایش قیمت تا مقاومت بعدی نیز وجود دارد.

منبع:کریپتوپولیتن
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *