ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
هك ١٤٠ ميليون دلارى از يك اكوسيستم بازى ارز ديجيتال

اکوسیستم بازى هاى ارز دیجیتال Vulcan Froged، در جریان یک حمله هکرى، ١۴٠ میلیون دلار از دست داد.

حمله هاى هکرى پلتفرم هاى مرتبط با حوزه ارزهاى دیجیتال، اخیرا به شدت افزایش یافته است.

به تازگى یک پلتفرم بازى دیجیتال به نام Vulcan Froged، قربانى این حملات شده و ١۴٠ میلیون دلار خسارت دیده است.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از صفحه رسمى این شرکت، هکرها موفق شدند ٩۶ کلید خصوصى والت کاربران این پلتفرم را به دست آورند و حدود ٢٣/٧ درصد از کل توکن هاى ذخیره اى این شبکه را به سرقت ببرند.

قابل ذکر است که والت هاى این پلتفرم بر روى شبکه هاى بلاک چینى اتریوم، پالیگان و وى چین ارایه مى شوند.

مدیر عامل این شبکه، Jaime Thomson در پستى جدید در صفحه توییترش، با اشاره به شکاف عمیق بوجود آمده در این پلتفرم، تاریخ ١٣ دسامبر را به عنوان تلخ ترین روز تاریخ Vulcan Froged خطاب کرد.

پلتفرم Vulcan Forged  همچنین در واکنش به این حمله گفته است که به منظور جبران خسارت، به افراد متضرر توکن ‌های PYR و LAVA داده خواهد شد. برای دریافت خسارت، کاربران بایستی حساب کاربری خود را به کیف پول متامسک متصل کرده و توکن‌ ها را دریافت نمایند.

این شرکت در ادامه اضافه کرد که از این پس مسئولیت کلید والت هاى کاربرانش را قبول نخواهد کرد و براى کاربران این امکان را فراهم مى کند تا کنترل کلید والت هایشان را خودشان بدست بگیرند.

ولکان فورجد (VF) استودیویی مبتنی بر تکنولوژی بلاکچین است که در آن می ‌توان به بازی مشغول شد و در بازار توکن‌ های بی‌ همتا (NFT) آن به خرید و فروش دارایی ‌های داخل این بازی‌ ها پرداخت.

در استودیوی ولکان فورجد شما می‌توانید بازی مربوط به خود را بسازید یا از بازی‌های موجود استفاده کنید و با بازی کردن درآمد کسب کنید. برای داشتن تراکنش ‌های سریع و ارزان از بلاکچین پالیگان (Polygon) در این پلتفرم استفاده شده است.

منبع:coindesk.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.