ورود
احتمال اجرایی شدن ETF بیت کوین گری اسکیل

احتمال دارد صندوق های بیت کوین شرکت گری اسکیل، در تاریخ ۲۴ دسامبر به صندوق های قابل معامله بورسی (ETF) تبدیل شوند.

شرکت گری اسکیل فرمی با نام ۱۹b-4 را به منظور درخواست راه اندازی ETF بیت کوین هایش، به کمیسیون بورس اوراق بهادار (SEC) ارایه کرده است.

این درخواست نامه مورد توجه این کمیسیون قرار گرفته است؛ صرفداران این صندوق، این را نشانه ای از موفقیت این پرونده می دانند.

بر اساس این پرونده، در طی ۴۵ روز بعد از انتشار توسط گری اسکیل و برسی توسط کمیسیون بورس اوراق بهادار، این کمیسیون اقدام به تایید یا رد این پرونده می کند یا قوانینی که نیاز به اصلاح و تغییر دارند را مشخص می کند.

شرکت گری سکیل، ایده تبدیل صندوق بیت کوین گری اسکیل (GBTC) به صندوق قابل معامله بورسی (ETF) را مدت کوتاهی بعد از تصویب ETF های معاملات فیوچرز بیت کوین که توسط شرکت ProShares ارایه شد؛ معرفی کرد.

گفتنی است بعداز اجرای ETF های معاملات فیوچرز بیت کوین؛ بیش از ۱ میلیارد دلار به ارزش بازار ارزهای دیجیتال اضافه شد.

خبر اجرایی شدن ETF مبتنی بر معاملات آتی شرکت ProShares ، برخلاف انتظار این شرکت، با مخالفت های زیادی رو به رو شد.

از مخالفان سرسخت این پروژه می توان به بری سیلبرت (مدیر عامل گروه ارزهای دیجیتال) و جو اورسینی (مدیر تحقیقات Eaglebrook Advisors)، اشاره کرد.

جو اورسینی (مدیر تحقیقات Eaglebrook Advisors)، برخی از خطرات ETF مبتنی بر معاملات آتی را بیان کرد و مدعی شده که این صندوق ETF به جای سرمایه‌گذاری بلندمدت، برای معاملات روزمره قابل استفاده خواهد بود.

او در توییتی بیان کرد:

ETF مبتنی بر آینده؟ خریداران مراقب باشید

هرچند تاریخ اجرایی شدن ETF های بیت کوین شرکت گری اسکیل به طور رسمی اعلام نشده، ولی بر اساس گزارش های منتشر شده از خبرگزاری های نزدیک به این شرکت؛ به احتمال زیاد این صندوق ها در تاریخ  ۲۴ دسامبر ارایه خواهند شد.

 

منبع:u.today.com
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *