ورود
خرید 174000 لایت کوین توسط گری اسکیل

طبق گزارش ها، گری اسکیل در یک ماه اخیر ۱۷۴۰۰۰ توکن به دارایی لایت کوین خود اضافه کرده است. این باعث شده دارایی آلت کوین های این شرکت به مجموع ۱.۴۴ میلیون سکه برسد.

خرید یک ماهه گری اسکیل ۸۰ درصد از لایت کوین های استخراج شده در ماه را شامل شده است. با احتساب این خرید ارزش کل دارایی ها آلت کوین گری اسکیل به ۲۴۸ میلیون دلار رسیده است.

با وجود خرید عظیم توسط شرکت سرمایه گذاری گری اسکیل، قیمت لایت کوین تغییر خاصی نداشته است و به نظر می رسد رفتار قیمتی این ارز دیجیتال به تغییر ذخایر آن ارتباط چندانی ندارد. به گزارش میهن سیگنال، داده های مساری نشان می دهد این آلت کوین بین ۱۲ تا ۲۲ فوریه تنها توانسته تا ۲۰۰ دلار پیش برود و پس از این تاریخ قیمت دوباره به پایین تر از سطح ۲۰۰ دلار رسیده و تنها ۲۵ فوریه از این موضوع مستثنی بوده است. اکنون قیمت این توکن در محدوده ۱۸۵ دلار قرار گرفته است.

چرا خرید گری اسکیل باعث تغییر قیمت نشده؟

در توئیتر کاربران از بالانرفتن قیمت پس از انجام خرید عظیم توسط گری اسکیل ابراز ناراحتی کرده اند. اما تیم لایت کوین در این باره پاسخ داده است که:

“سفارش های بزرگی مانند این  معمولا از طریق OTC انجام می شوند تا تاثیر فوری بر بازار نگذارند. به همین دلیل شوک به بازار ممکن است به تاخیر بیفتد.”

بعضی از کاربران با این پاسخ قانع نشده اند اما برخی پیش بینی کرده اند افزایش قیمت لایت کوین به زودی رخ خواهد داد.

طبق گزارش ها در همین دوره زمانی گری اسکیل بیش از ۲۴۳۰۰۰ اتر هم خریداری نموده که مجموع ذخایر اتر این شرکت را به ۴.۸۵ میلیارد دلار رسانده است. همچنین افزودن ۷۱۶۹ بیت کوین به ذخایر قبلی این شرکت مجموع دارایی بیت کوین آن را به ۶۵۵۶۴۰ سکه رسانده است.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

منبع:news.bitcoin.com
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *