ورود
شرکت گری اسکیل به سرعت در حال توسعه است.

شرکت گری اسکیل به دنبال توسعه شبکه خود می باشد.

این شرکت مدیریت مالی، درخواست جدیدی را ثبت کرده است؛ این درخواست مبنی بر راه اندازی صندوق های قابل معامله بورسی (ETF) برای سهام شرکت های فعال حوزه ارز دیجیتال می باشد.

شرکت مدیریت مالی گری اسکیل به دنبال راه اندازی محصولی جدید با قابلیت پیگیری شاخص شرکت های ارز دیجیتال است.

این محصول جدید، Futures of Finance نام گذاری شده است و به کاربران این امکان را می دهد تا بتوانند در سهام شرکت های ارز دیجیتال، سرمایه گذاری کنند.

شاخص این محصول توسط شرکت بلومبرگ طراحی شده است و شامل اوراق بهادار مرتبط با صنعت ارزهای دیجیتال می باشد؛ همچنین شرکت های درگیر در این شاخص ها، شرکت هایی هستند که با اپراتور های استخراج کننده و توسعه دهنده ارزهای دیجیتال، مرتبط هستند.

به نظر می رسد شرکت گری اسکیل به دنبال راه اندازی محصولی جدید با نام Futures of Finance است که قابلیت پیگیری سهام شرکت های حوزه ارز دیجیتال را دارد.

این صندوق قابل معامله بورسی یک سیستم مدیریتی کنش پذیر دارد که تنها قابلیت پیگیری شاخص های تعریف شده را دارد.

چنین استراتژی این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا سرمایه گذاری های خود را بدون پرداخت ها و مالیات های اضافه انجام دهند.

گفتنی است، این اولین اقدام شرکت گری اسکیل برای توسعه شبکه خود نیست؛ پیش تر این شرکت درخواستنامه ای مبنی بر تبدیل صندوق های #بیت_کوین به صندوق های قابل معامله بورسی (ETF) پر کرد و آن را به کمیسیون بورس اوراق بهادار (SEC) ارایه کرد.

این درخواستنامه توسط کمیسیون بورس اوراق بهادار برسی شد و به احتمال زیاد در تاریخ ۲۴ ام دسامبر به تایید می رسد.

گفتنی است گری اسکیل این اقدام را بعد از تایید و راه اندازی اولین صندوق های قابل معامله بورسی بیت کوین توسط شرکت ProShares، انجام داد.

 

 

منبع:u.today.com
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *