قیمت همستر کامبت چقدر است؟

۰۴ تیر ۱۴۰۳
قیمت همستر کامبت چقدر است؟

در یک ماه اخیر توجه کاربران زیادی به میم کوین جدید همستر کامبت جلب شده است. کاربرانی که حتی اسم ارزهای دیجیتال را نشنیده بودند هم در چند هفته گذشته با همه گیر شدن تب بازی های ارز دیجیتال برای کسب درآمد به عضویت تلگرام رو آورده اند.

هم اکنون تعداد کاربران همستر کامبت از ۱۰۰ میلیون حساب عبور کرده اند و بیش از ۲۴ میلیون کاربر فعال هر روز مشغول بالا بردن ذخایر سکه های خود درون بازی هستند.

در فرایند ایردراپ همستر که طبق برنامه به زودی اتفاق خواهد افتاد قرار است مقداری ارز دیجیتال به کاربران اهدا شود. هنوز مقدار این دریافتی مشخص نشده و معلوم نیست به ازای هر چند سکه درون بازی، توکن های همستر بین کاربران توزیع شود.

ارز دیجیتال همستر هنوز در صرافی ها فهرست نشده و این یعنی امکان معامله آن وجود ندارد. با این حال برخی صرافی ها از جمله کوکوین و گیت از تب موجود در بازار استفاده کرده و این میم کوین محبوب را در بازارهای خود پیش فروش نموده اند. فرایند پیش فروش به این صورت است که کاربران با پرداخت مبلغ تعیین شده توسط صرافی مقداری توکن همستر خریداری می کنند و پس از آغاز به کار این ارز دیجیتال و فهرست شدن آن در صرافی با دریافت توکن های خود قادر به فروش و کسب درآمد در صورت بالارفتن احتمالی قیمت خواهند بود.

قیمت مشخص شده در صرافی گیت برای پیش خرید این ارز دیجیتال ۰.۳۸ دلار است. با این حال نوسان موجود در این صرافی قیمت را تا حداکثر ۵۰۰۰۰۰ دلار هم بالا برده است. از آنجا که هنوز عرضه ای در بازار  وجود ندارد، با افزایش تقاضا و نزدیک شدن به زمان ایردراپ نوسان بیشتری در این بازار اتفاق می افتد.

جزئیات دقیقی درباره تاریخ و نحوه توزیع توکن ها در این ایردراپ اعلام نشده اما در فضای اینترنت گمانه زنی هایی درباره ارزش توکن ها پس از توزیع وجود دارد. به گزارش میهن سیگنال طبق اطلاعات سایت کوین بیس، هر ۱۱۷۵۶۴۹۵۷۳۴.۵۲ توکن همستر، یک دلار ارزش خواهد داشت.

برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *