با این راه حل ساده از کلاهبرداری ها در شیباریوم در امان بمانید!

۱۷ اسفند ۱۴۰۱
با این راه حل ساده از کلاهبرداری ها در شیباریوم در امان بمانید!

شیتوشی کوساما در ارتباط با پستی که خبر از کلاهبرداری های شیباریوم و تبلیغ با استفاده از نام او داده بود، کامنتی منتشر کرد. او راه ساده ای را ارائه کرد تا در دام این پیشنهادات تقلبی که ارتش شیبا اینو را هدف قرار داده، نیفتید.

توسعه دهنده شیبا اینو می ‌گوید چگونه از کلاهبرداری ‌هایی که نام او روی آن‌ها وجود دارد، جلوگیری کنیم.

کاربر توییتر @KreeAlpha تصویری از یک کلاهبرداری دیگر مرتبط با Shibarium را به اشتراک گذاشت. این پست کلاهبرداری توسط حساب جعلی شیتوشی کوساما توییت شد.

این بار، کلاهبرداران NFT های Shibarium OG  را ارائه می دهند. کاربر فوق اعتراف کرد که از آنجایی که نام Shytoshi Kusama و تصویر پروفایل توییتر او را دید، تقریباً فریب کلاهبرداران را خورد.

Shytoshi Kusama به این کاربر راهنمایی کرد که چگونه حساب توییتر واقعی خود را از اکانت های جعلی تشخیص دهد. اکانت واقعی دارای چک تأیید آبی است.

کوساما هفته گذشته این تیک را گرفت، زیرا تعداد فالوورهای او به تدریج به ۱ میلیون رسید. در زمان نگارش این مقاله توسط میهن سیگنال، بیش از ۹۰۱۷۰۰ نفر توسعه دهنده SHIB را در توییتر دنبال می کنند.

توجه به اکانت های کلاهبرداری

پست کلاهبرداری که گفتیم در مورد ان اف تیShibarium OG  در یک حساب جعلی بود که اخیراً در توییتر مشاهده شد.

در بخش بیو همان متن شیتوشی کوساما واقعی و همان آواتار را دارد. اما یک کاربر دقیق به یک حرف اضافی در نام – Shytoshi K-s-usama، و البته به تعداد بسیار کمتر دنبال کنندگان حساب کلاهبرداری توجه می کند.

شیباریوم این هفته راه اندازی می شود

آخرین مقاله Shytoshi Kusama نشان می‌ دهد که بلاک چین لایه ۲ Shibarium در نهایت این هفته برای آزمایش عمومی منتشر خواهد شد.

شیباریوم، انتقال سریع و بدون درز ارزهای دیجیتال، کارمزدهای پایین تراکنش و سطح بهتری از امنیت را فراهم می کند. علاوه بر این، توسعه دهندگان می توانند پروژه های خود را بر روی Shibarium بسازند، از جمله قراردادهای هوشمند، DeFi، NFT و غیره.

به نقل از u.today بیش از ۳۰۰۰ فرم پذیرش برای همکاری با شیباریوم ارسال شد. Shytoshi Kusama در چت تلگرام Shibarium اظهار داشت که تعداد این درخواست ها “باورنکردنی” است.

جامعه انتظار دارد که قیمت شیبا اینو با راه اندازی Shibarium افزایش یابد. همین امر در مورد توکن Bone ShibaSwap (BONE) نیز صدق می کند که به عنوان هزینه گاز در بلاک چین جدید استفاده خواهد شد. بخشی از این هزینه ها به SHIB تبدیل می شود و به کیف پول های مرده ارسال می شود، یعنی سوزانده می شود.

منبع:u.today
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • سلام من گالا قدیمی تو تراست دارم ولی رو بستر بپ ۲۰ هست الان تبدیل نمیشه به تتر راهنمای لطفا

  • نمایش کامنت بیشتر

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *