ورود
تبلیغات گمراه کننده ارز دیجیتال، در هند ممنوع می شود

دولت هند به دنبال ممنوعیت تبلیغات گمراه کننده حوزه ارز دیجیتال می باشد.

بر اساس نامه غیر رسمی منتشر شده از جلسه روز شنبه که میان اعضای صنعت ارز دیجیتال و نارندرا مدی (نخست وزیر هند)، برگزار شد؛ دولت هند به دنبال ممنوع کردن تبلیغات بی اساسی است که به سرمایه گذاران، وعده های گمراه کننده بازدهی می دهند.

بر اساس این یادداشت، کمبود شفافیت و صداقت در تبلیغات حوزه ارز دیجیتال، می تواند به شدت به سرمایه گذاران جوان آسیب بزند.

در ادامه این یاداشت، اشاره شده است که اخیرا رویدادهای ورزشی برگزار شده در هند، با تبلیغات شرکت COINDEX و دیگر شرکت های مرتبط با ارز دیجیتال پر شده است و این موضوع نگران کننده می باشد.

هنگام تماشای جام جهانی T2 2021 در شبکه هات استار، به وضوح می توانی ببینی که دنیای ارز دیجیتال تقریبا تمام دیوارهای تبلیغاتی ورزشگاه را گرفته است.

اخیرا تبلیغات غیرمسوولانه حوزه ارز دیجیتال، تبدیل به نگرانی بزرگ جهانی شده است. در می ماه سال گذشته، مسوولان استانداردهای تبلیغاتی دولت انگلیس، انتشار تبلیغات گمراه کننده که به صورت مخفیانه توسط صرافی برجسته lUNA پخش می شد را ممنوع کرد.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از ASIA NEWS INTERNATIONAL، دولت هند به دنبال وضع قوانین جدیدی برای حوزه ارز دیجیتال در این کشور می باشد.

دولت هند از این واقعیت که صنعت ارزهای دیجیتال به سرعت در حال گسترش و تکامل می باشد، آگاه است و به همین دلیل با نظارت و کنترل های دقیق به دنبال قدم های فعال در جهت پیشرف در این زمینه می باشد.

قابل ذکر است، دولت هند توانسته در جهت اقدامات مفید و فعالانه در حوزه ارزهای دیجیتال، به یک رضایت همگانی در بین مردم و مقامات هندی دست پیدا کند.

به گزارش خبرگذاری یوتودی، هفته گذشته شاکتیکانتا داس (فرماندار بانک ذخیره هند)، برای چندمین بار ابراز نگرانی خود را در مورد صعنت ارزهای دیجیتال، نشان داد.

 

منبع:u.today.com
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *