ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
كلاهبردارى هكرها با استفاده از توييتر نخست وزير هند

هکرهاى صنعت ارز دیجیتال، تلاش کردند با هک کردن صفحه رسمى توییتر نخست وزیر هند، از طرفداران بیت کوین کلاهبردارى کنند.

صفحه رسمى توییتر نخست وزیر هند، امروز صبح به دست جمعى از هکرها، هک شد. این هکرها با استفاده از حساب کاربرى نخست وزیر هند، ابتدا بیت کوین را به عنوان پول قانونی هند معرفی و سپس اعلام کردند که دولت ۵۰۰ واحد بیت کوین خریده است و می‌خواهد آنها را میان شهروندان توزیع کند.

نخست وزیر هند، پیش تر در تاریخ ١٠ دسامبر، در یک همایش مجازى که به میزبانی رئیس جمهور آمریکا، جو بایدن برگزار شده بود اظهار کرد که تکنولوژى هاى عصر جدید مثل حوزه ارزهاى دیجیتال، باید براى قدرت بخشیدن به دموکراسى استفاده شوند؛ نه براى تضعیف آن.

ما با کمک هم میتوانیم به دموکراسى در جامعه قدرت ببخشیم و این روحیه دموکراتیک ایجاد شده در مردم را را باهم جشن بگیریم.

این حمله هکرى در ساعت ۴ صبح اتفاق افتاده است، بعد از هک شدن حساب کاربرى نخست وزیر هند، هکرها پستى را مبنی بر پذیرش بیت کوین توسط دولت هند، منتشر کردند.

دولت هند بیت کوین را به عنوان واحد پول رسمى مى پذیرد. همچنین دولت هند براى شروع این اقدام ۵٠٠ بیت کوین خریدارى کرده و قصد دارد آن را بین ساکنان این کشور، توزیع کند. آینده اى که در انتظارش بودید، بالاخره فرا رسید.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از یوتودى، این پست حاوى لینکى بود که از سرمایه گذاران، اطلاعاتی امنیتى جهت واریز بیت کوین به آنها، درخواست کرده بود.

گفتنى است، حساب توییتر نخست ‌وزیر هند بیش از ۷۳ میلیون دنبال‌ کننده دارد و این دومین بار است که هک می‌شود. این توییت‌ها اندکی بعد از وقوع حمله پاک شدند. 

 

 

منبع:cointelegraph.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.