کافی نبودن حمایت حقوقی دلیل افت مجدد قیمت بیت کوین

با شروع رالی جدید بیت کوین اسکات ماینرد مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گوگنهایم گفته است این رالی احتمالا با عدم حمایت کافی حقوقی ها متوقف خواهد شد. 

طبق تحلیل او کمبود حمایت سرمایه گذاران حقوقی و شرکت ها باقی ماندن قیمت بیت کوین بالای ۳۰۰۰۰ دلار را سخت می کند.

به گزارش میهن سیگنال، ماینرد در یک ویدئوی کوتاه درباره افزایش و افت تاریخی قیمت بیت کوین و اینکه در ابتدا ارزش بازار ارزهای دیجیتال به حدی کم بوده که جذابیتی برای سرمایه گذاران شرکتی نداشته صحبت کرده است.

او در ادامه صحبت هایش بیان کرده “با رسیدن قیمت بیت کوین به ۱۰۰۰۰ دلار، نظرات نسبت به آن تغییر کرده و مسیر رسیدن به ۲۰۰۰۰ دلار روشن تر از قبل قابل تصور بوده است. به محض عبور قیمت از ۲۰۰۰۰ با بررسی های تکنیکال افزایش قیمت تا ۳۵۰۰۰ و قیمت های بالاتر هم قابل پیش بینی بود.”

ماینرد که قبلا حداکثر قیمت ۴۰۰ هزار دلار را برای پادشاه ارزهای دیجیتال پیش بینی کرده بود گفته است جایگاه فعلی سرمایه گذاران برای حمایت از قیمت های بالای ۳۰۰۰۰ دلار کافی نیست.

البته همه موافق این نظر نیستند که ارزی که در سال ۲۰۲۰ بیش از ۳۰۰ درصد رشد داشته قرار است در قیمت فعلی باقی بماند. مایکل گیگر مدیرعامل لیبرتکس با این نظر ماینرد مخالف است. گیگر گفته است: رشد بیش از حد به این معنا نیست که بیت کوین در همین حالت فعلی باقی خواهد ماند.

 

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *