ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
NFT جانى دپ منتشر شد
۲۷ بهمن ۱۴۰۰

بازیگر محبوب و سرشناس هالیوودى، جانى دپ اولین مجموعه خانوادگى توکن هاى غیر مثلى (NFT) خود را منتشر کرد.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از کریپتو اسلیت، بازیگر محبوب هالیوودى جانى دپ به تازگى مجموعه توکن هاى غیر مثلى خود که شامل اعضاى خانواده و دوستان نزدیکش میشود را منتشر کرد.

جانی دپ، ستاره مشهور هالیوود، مجموعه NFTهای خود را منتشر کرده و جامعه ارزهای دیجیتال را به وجد آورده است. این مجموعه که هرگز از حقیقت نترس (NEVER FEAR TRUTH) نام دارد، شامل ۱۱٬۱۱۱ NFT از نقاشی‌های جانی دپ است.

گفتنى است این نقاشى ها تصاویر کشیده شده توسط خود جانى دپ از اعضاى خانواده و دوستان صمیمى اش است که براى خرید فروش به عنوان مجموعه اى از توکن هاى غیر مثلى (NFT)، به شکل انیمیشن و دیجیتال در آمده اند.

جانى دپ در خصوص نقاشى هایش گفت:

من همیشه احساسات و عواطفم را با کشیدن نقاشى نشان میدهم، من با کشیدن تصویر افرادى که دوستشان دارم و برایم ارزشمندند مثل خانواده و دوستانم، از آنها قدردانى میکنم.

نقاشى هاى من زندگى من را احاطه کرده اند ولى من همیشه آنها را مخفى نگه میداشتم و خودم را محدود کرده بودم،  به نظر من هیچ کس نباید خودش را محدود کند.

۲۵ درصد از کل درآمد توکن‌های غیرمثلی جانی دپ که از تصاویر و نقاشی‌های او از خانواده، دوستان و قهرمانان خود تشکیل شده است به خیریه‌های انتخابی اهدا خواهند شد.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از کریپتو اسلیت، در ساعات اوایه انتشار این مجموعه، استقبال از این مجموعه به حدی بالا بود که سرور دیسکورد کانال او به‌ خاطر هجوم کاربران، لحظاتی از کار افتاد.

گفتنى است، تنها ۱۰٬۰۰۰ عدد از این توکن‌ ها در وب‌سایت او به فروش خواهند رسید و ۱٬۱۱۱ عدد NFT به‌وسیله خود جانی دپ به طرف‌ داران و خیریه ‌ها اهدا خواهد شد.

منبع:cryptoslate.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *