تحلیل قیمت چین لینک: حمله به هدف ۱۸ دلار | ۳۰ بهمن

۳۰ بهمن ۱۴۰۰
تحلیل قیمت چین لینک: حمله به هدف 18 دلار | 30 بهمن

تحلیل قیمت چین لینک امروز صعودی است. احتمالا قیمت این ارز دیجیتال افزایش خواهد یافت زیرا خریداران برای کسب قدرت در حال تلاش هستند. دیروز افت قیمت رخ داد اما امروز قیمت برای بالارفتن و حفظ ۱۵.۹ دلار تلاش می کند. با افزایش مومنتوم صعودی، احتمال افزایش بیشتر قیمت هم وجود دارد.

نکات مهم تحلیل قیمت چین لینک

  • تحلیل قیمت چین لینک صعودی است.
  • مقاومت ۱۶.۲۲ دلار بر سر راه افزایش قیمت قرار دارد.
  • حمایت ۱۵.۲ دلار از افت قیمت جلوگیری خواهد کرد. با وجود افت دیروز، قیمت LINK بالاتر از ۱۵.۴ دلار حفظ شده است.

در هفته های اخیر چین لینک افزایش قیمت قابل توجهی داشته و این به فشار فروش در کوتاه مدت منجر شده است. دیروز قیمت ۲.۳۴ درصد از سطح ۱۶.۳ افت پیدا کرد  اما باز هم بالاتر از ۱۵.۴ دلار حفظ شد که این یک نکته مهم برای این ارز است. رنج قیمت، مقاومت ۱۶.۲۲ و حمایت ۱۵.۲ را نشان می دهد.

تحلیل کوتاه مدت قیمت چین لینک

خریداران در حال تلاش هستند تا قدرت را به دست بگیرند. همزمان فروشندگان هم برای شکستن ۱۵.۴ دلار سعی می کنند. با این حال، بر اساس مومنتوم فعلی، احتمال شکسته شدن حمایت کمتر است.

نمودار چهار ساعته قیمت چین لینک / دلار

نمودار چهار ساعته قیمت چین لینک / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

RSI در حال نزدیک شدن به سطح ۵۰ است و به نظر می رسد خریداران به زودی به قدرت می رسند. علاوه بر این، شکل گیری یک مثلث متقارن نشان دهنده افزایش قیمت است و این می تواند چین لینک را تا مقاومت ۱۶.۲۲ دلار هدایت کند.

سطح حمایت هم نسبت به دیروز افزایش پیدا کرده و برای اینکه مومنتوم صعودی ادامه پیدا کند، باید حفظ شود. اگر خریداران بتوانند قیمت را بالاتر از ۱۵.۹ دلار حفظ کنند، افزایش قیمت ادامه خواهد یافت و احتمالا هدف ۱۶ دلار پس از تست مجدد شکسته خواهد شد.

در پایین هم اگر فروشندگان به قدرت برسند، قیمت به زیر ۱۵.۹ دلار افت خواهد کرد. احتمال کاهش قیمت تا ۱۴ دلار نیز وجود دارد و این یک سطح تعیین‌کننده برای قیمت لینک خواهد بود.

تحلیل کوتاه مدت قیمت صعودی است. قبل از اینکه مومنتوم صعودی بر بازار حاکم شود ابتدا باید چندین مقاومت شکسته شود. اگر این اتفاق بیفتد، احتمال شکستن ۱۶ دلار و افزایش بیشتر وجود خواهد داشت.

پیشرفت های اخیر در اندیکاتورهای تکنیکال

اگر مقاومت ۱۶.۲۲ دلار شکسته شود، افزایش قیمت ادامه خواهد یافت. مومنتوم صعودی به قدری قدرتمند است که می تواند به راحتی قیمت را در کوتاه مدت افزایش دهد. بیشتر شدن قدرت خریداران نشان می دهد به زودی بریک اوت اتفاق خواهد افتاد.

نمودار یک روزه قیمت چین لینک / دلار

نمودار یک روزه قیمت چین لینک / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

اوسیلاتور AWESOME سبز و مثبت است. این گویای ایجاد فشار گاوی است. با این حال،  میله های این اندیکاتور زیر سطح صفر هستند که نشان می دهد هنوز مقداری فشار فروش در بازار وجود دارد.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت چین لینک: حمله به هدف ۱۸ دلار | ۳۰ بهمن» با ما درمیان بگذارید.

منبع:کریپتوپولیتن
4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

یک نظر

  • سلام
    بنده مقداری تتر در کیف پول سیف پال دارم، قصد انتقال اون رو به صرافی بینگ ایکس بر پایه شبکه bep20 دارم اما در زمان ارسال پیغام عدم موجودی کافی میده، در صورتیکه موجودی خیلی بیشتر از مقدار ارسالیه، لطفا راهنمایی بفرمایید.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *