ورود
مداومت در هودلینگ توسط سرمایه گذاران بلندمدت بیت کوین

تنها ۳۶ درصد از عرضه بیت کوین در ۶ ماه اخیر جابجا شده اند. این میزان نسبت به آخرین فصل گاوی بازار ۵۰ درصد کاهش پیدا کرده است.

عرضه نقد بیت کوین همچنان در حال افت است و تنها ۳۶ درصد از سکه های در گردش در ۶ ماه اخیر منتقل شده اند.

به گزارش میهن سیگنال، طبق داده های گلس نود در ۲۱ مارس در اوج بازار گاوی سال ۲۰۱۷ ، ۵۰ درصد از عرضه بیت کوین در گردش بوده است. در بازار گاوی سکه های قدیمی تر تمایل بیشتری به انتقال دارند. این باعث افزایش نسبی ذخایر سکه های جوانتر در شبکه می شود. اما اکنون این میزان ۳۶ درصد است که پایین تر از سطوح قبلی می باشد.

انتظار برای افزایش قیمت بیت کوین

داده ها نشان می دهد تعداد کمی از سرمایه گذاران بلندمدت به فروختن سکه های خود در سطوح فعلی قیمت وسوسه شده اند. این نشان می دهد نهنگ های بیت کوین برای رسیدن به قیمت های بالاتر هودلینگ می کنند و روند گاوی فعلی هنوز راه زیادی در پیش دارد.

این آمار احساسات بازار را نیز نشان می دهد. زمانی که قیمت قله های جدیدی را فتح می کند، سکه های قدیمی تر را برای کسب سود می فروشند. اما این روند در حال حاضر کاهش یافته است. این نشان می دهد سرمایه گذاران به دارایی های خود چسبیده اند و از آن دل نمی کنند.

عرضه فعلی بیت کوین ۱۸.۶۶ میلیون یا به عبارتی ۸۸.۸۵ درصد از کل ۲۱ میلیون سکه آن می باشد. همچنین گفته می شود یک پنجم از کل سکه ها از دست رفته یا دزدیده شده است. این نشان می دهد عرضه در گردش واقعی بیت کوین کم تر از مقدار گفته شده است که باعث شده این ارز کمیاب تر و با ارزش تر شود.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

منبع:کوین تلگراف
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *