فروش "عشق" به‌عنوان NFT توسط یک اینفلوئنسر

NFTها در حال تبدیل‌شدن به دومین مسئله مهم در بازار ارز دیجیتال هستند و هرروزه سرمایه‌گذاران بیشتری به پروژه‌های این حوزه وارد می‌شوند. برخی توکن‌های غیر قابل تعویض (NFT) که به فروش گذاشته شده‌اند موفقیت زیادی کسب کرده‌اند. این توکن‌ها بیشتر در حوزه هنر دیده می‌شوند اما در زمینه‌های متنوع دیگری نیز از آنها استفاده می‌شود.

با گسترش تجارت NFTها در بازارهایی مانند شاپیفای برخی شرکت‌ها مانند کوکاکولا هم با همکاری تافی قصد رونمایی از اولین مجموعه از توکن‌های غیر قابل تعویض خود را پیدا کرده‌اند.

اما یکی از جالب‌ترین استفاده از این توکن‌ها تا کنون مربوط به یک اینفلوئنسر ۲۶ ساله به نام مارتا رنتل است. این اینفلوئنسر لهستانی اعلام کرده عشقش را به‌صورت آنلاین به‌عنوان یک NFT فروخته است. این NFT با قیمت ۲۵۰۰۰۰ دلار به فروش رفته و خریدار خوشبخت حالا می‌تواند با این اینفلوئنسر قرار بگذارد.

وی توضیح داده که عشق جسمانی‌اش را نفروخته و تنها عشق شخصیت آنلاین خود را ارائه کرده است. این اینفلوئنسر که ۶۰۰۰۰۰ فالوور در اینستاگرام دارد و با نام مارتی رنتی فعالیت می‌کند توضیح داده که قصدش از این کار این بوده که اولین نفری در جهان باشد که احساسات را توکنیزه می‌کند.

#NFT
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *