تحلیل لایت کوین 23 آبان 99

تحلیل قیمت لایت کوین در ۲۴ ساعت آینده خرسی است. زیرا افزایش قیمت توسط مقاومت ۱۴۰ دلار متوقف شده است. در روزهای اخیر این ارز رالی ۳۵ درصدی داشته بنابراین انتظار می‌رود حمایت خود را لمس کند.

نکات مهم تحلیل:

  • قیمت لایت کوین در شب تا ۱۴۰ دلار افزایش‌یافته است.
  • ادامه صعود فعلاً متوقف شده و باید انتظار افت قیمت را داشته باشیم.

این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت اخیر رشد قابل‌توجهی را همراه با کل بازار تجربه کرده است. بیت کوین در همین زمان ۱۲ درصد و اتریوم ۸.۵ درصد افزایش قیمت داشته‌است درحالی‌که دوج کوین با ۱۶.۳ درصد رشد یکی از بهترین عملکردها را داشته است.

در ۲۴ ساعت اخیر لایت کوین از ۱۲۳.۸۹ دلار به ۱۳۹.۸۵ دلار رسیده و این نوسان زیاد قیمت در یک روز را نشان می‌دهد. حجم معاملات ۶۱ درصد افزایش‌یافته و به ۱.۷۷ میلیارد دلار رسیده است. در همین حین ارزش بازار لایت کوین به حدود ۹.۲ میلیون دلار رسیده و رده ۱۳ را برای این ارز دیجیتال ثبت کرده است.

در نمودار ۴ ساعته، ادامه صعود پس از یک هل قوی به ۱۴۰ دلار متوقف شده است که نشان‌دهنده بازگشت احتمالی روند می‌باشد.

نمودار چهارساعته قیمت لایت کوین / دلار

نمودار چهارساعته قیمت لایت کوین / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

در هفته‌های اخیر لایت کوین مومنتوم خرسی داشته اما با حرکت اخیر آن به ۱۲۰ و ۱۲۸ دلار به حمایت تبدیل شده‌اند. رفتار دیشب این ارز به تست مقاومت ۱۴۰ دلار منتهی شد و قیمت یک بار دیگر صعودی شد؛ بنابراین اولین نشانه مهم از یک بازگشت قابل‌توجه در روند میان‌مدت دیده شده است.

این رمزارز ابتدا باید بخشی از سود کسب شده را اصلاح کند و سطح ۱۲۸ دلار را به‌عنوان حمایت یکبار دیگر لمس نماید. پس از آن اگر یک کف بالاتر ثبت شود می‌توانیم انتظار داشته باشیم به مقاومت قبلی ۱۴۸ دلار در این هفته دوباره حمله شود.

جمع‌بندی

تحلیل قیمت لایت کوین نشان می‌دهد مومنتوم نزولی در ۲۴ ساعت آینده حاکم خواهد شد زیرا در طول شب قیمت افزایش زیادی داشته است. بنابراین انتظار داریم مومنتوم صعودی کاهش یابد و بخشی از رشد دیشب خنثی شود.

فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *