ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

تحلیل قیمت لونا روند صعودی را برای امروز نشان می دهد زیرا قیمت به آرامی در یک هفته گذشته در حال رشد بوده است. اگرچه در برخی زمان ها فروشندگان قدرت را به دست گرفتند، برتری کلی با گاوهای بازار بوده است. پیشرفت به کندی صورت گرفته اما خریداران توانسته اند قیمت را به بالای ۴۱.۴۹ دلار برسانند.

نکات مهم تحلیل قیمت لونا :

  • قیمت لونا با موفقیت تا سطح ۴۱.۵ دلار پیش رفته است.
  • تحلیل قیمت، روند صعودی لونا را نشان می دهد.
  • در سطح ۳۴.۳۱ حمایت قوی وجود دارد.

تحلیل نمودار یک روزه:

در نمودار یک روزه، خریداران قدرت برتر را در اختیار دارند. مومنتوم صعودی به قدری قوی بوده که قیمت را تا سطح ۴۱.۴ دلار بازیابی کند. این یک نشانه عالی برای خریداران است چرا که پیش از این قیمت دچار افت شده بود. اکنون این ارز دیجیتال به سمت هدف بعدی خود در حرکت است و خریداران یک کامبک قدرتمند داشته اند. احتمالا به زودی قیمت از میانگین متحرک که در سطح ۴۲.۲۱۴ دلار قرار دارد عبور می کند.

نمودار یک روزه قیمت لونا / دلار

نمودار یک روزه قیمت لونا / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

برخورد منحنی های SMA 20 و ۵۰ دوره ای در هفته پیش روی داده است. از آنجا که نوسان در این ارز دیجیتال کاهش یافته، باند بالایی بولینگر در حال حاضر در ۴۵.۲۲ دلار و باند پایینی در ۳۴.۳۱ دلار قرار دارد. عدد RSI هم افزایش یافته و به ۵۳.۱۶ دلار رسیده است.

تحلیل ۴ ساعته قیمت لونا:

نمودار ۴ ساعته نشان می دهد مومنتوم صعودی بار دیگر در حال افزایش است. قیمت توانسته در ۴ ساعت اخیر به ۴۱.۵۰۷ دلار برسد که یک موفقیت بزرگ برای خریداران به شمار می رود زیرا در ساعات اولیه روز، لونا دچار افت شدیدی شده بود. اما هم اکنون احتمال بهبود شرایط بیشتر شده چراکه قیمت از سطح میانگین متحرک ۴۰.۶۱ نیز عبور کرده است.

نمودار چهار ساعته قیمت لونا / دلار

نمودار چهار ساعته قیمت لونا / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

بازیابی تازه قیمت پس از تعدادی شکست متوالی برای خریداران امیدوارکننده بوده است. اندیکاتور بولینگرباند تغییر کرده و باند بالایی آن در ۴۳.۲۶ و باند پایینی آن در ۳۸.۶۳ دلار قرار گرفته است. RSI هم از سطح ۴۸.۳ به خوبی عبور کرده است.

پیشرفت این ارز دیجیتال تا کنون امیدوارکننده بوده و به همین دلیل اندیکاتورهای تکنیکال هم صعودی شده اند. در میان ۲۶ اندیکاتور، ۱۵ مورد در وضعیت خرید هستند در حالی که ۹ مورد وضعیت خنثی دارند و تنها ۲ اندیکاتور وضعیت فروش را نشان می دهند.

جمع بندی

خریداران توانسته اند از شرایط فعلی بهترین بهره را برده و قیمت را به ۴۱.۵ دلار برسانند. روند کلی از فته گذشته صعودی بوده اما توسط فروشندگان چندین بار متوقف شده است. در ۴ ساعت اخیر، رشد مناسبی روی داده که یک نشانه مثبت است.

منبع:کریپتوپولیتن
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال
شارژ رایگان با ثبت نام
با ثبت نام و تکمیل احراز هویت در جشنواره کیوسک، بیست هزار تومان بیت کوین هدیه بگیرید!

دریافت جایزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *