عملکرد ضعیف بازار ارزهاى دیجیتال

۱۲ بهمن ۱۴۰۰
عملكرد ضعيف بازار ارزهاى ديجيتال

ارزش بازار ارزهاى دیجیتال به ضعیف ترین سطح عملکردى خود از سال ٢٠١۵ تا کنون رسیده است. این بازار شاهد ریزش ٢٢/٧ درصدى بوده که بیشترین میزان افت قیمتى از سال ٢٠١۵ تاکنون میباشد.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از کوین تلگراف، بر اساس داده‌های وبسایت تریدینگ ویو، ارزش بازار ارزهای دیجیتال در ماه ژانویه امسال ریزش ۵۰۰ میلیارد دلاری داشته و از حدود ۲.۲ تریلیون دلار در ابتدای ماه، به ارزش ۱.۷ تریلیون دلار رسیده است.

گفتنى است ارزش بازار ارزهاى دیجیتال ١ تریلیون دلار از اوج قیمتى خود پایین تر آمده است.

تریدینگ ویو در ادامه گزارشش اضافه کرد، ارزهایی که بهترین عملکرد را نیز در سال ۲۰۲۱ داشته‌اند، مانند سولانا (SOL) و اکسی اینفینیتی (AXS) از اوج قیمتی خود بیش از ۶۰ درصد فاصله دارند.

همچنین اوج قیمتی بیت کوین تاکنون، ارزش بازار ۱ تریلیون دلار کاهش یافته است.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از کوین تلگراف، قیمت بیت کوین از اوج ۶۹,۰۰۰ دلاری خود حدود ۴۴ درصد و قیمت اتریوم نیز حدود ۴۵ درصد از اوج قیمتی خود ریزش داشته‌اند.

گفتنى است، میم کوین‌های معروف بازار مانند دوج کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB) به ترتیب با کاهش قیمت حدود ۸۰ و ۷۵ درصدی از زمان اوج قیمتی مواجه شده‌اند. 

گفتنى است، نرخ بیت‌کوین مانند روز گذشته در کانال ۳۷ هزار دلار بود و به قیمت ۳۷ هزار و ۹۷۰ دلار در بازار معامله شد. قیمت اتریوم نیز امروز به ۲ هزار و ۶۰۸ دلار رسیده است.

منبع:cointelegraph.com
4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *