ورود
گزارش تحلیلی وضعیت بازار ارز دیجیتال 10 اردیبهشت 1400

قیمت بیت کوین نتوانسته مقاومت ۵۵۰۰۰ را بشکند و تا حمایت ۵۳۲۵۰ اصلاح نموده است. اکنون بیت کوین در حال تلاش برای بازیابی به بالاتر از ۵۴۰۰۰ دلار است.

اکثر آلت کوین ها در حالت رنج قرار گرفته اند. اتریوم افزایش قیمت تا ۲۸۰۰ دلار را تجربه کرده و یک سقف تاریخی جدید ثبت کرده است. ریپل به محدوده مقاومتی ۱.۴۲ رسیده در حالی که بایننس کوین بالاتر از مقاومت ۵۸۰ سرعت گرفته و به رشد خود تا بالای ۶۰۰ دلار هم ادامه داده است.

قیمت بیت کوین

پس از شکست به زیر ۵۴۰۰۰ دلار، قیمت بیت کوین بازهم افت کرده است. حتی سطح حمایتی ۵۳۲۵۰ نیز در این راه شکسته شده است. با این حال، خریداران در این سطح وارد عمل شده اند و قیمت اکنون در حال بازیابی در حوالی سطح ۵۴۰۰۰ دلار است. اولین مقاومت کلیدی در نزدیکی ۵۴۲۰۰ قرار دارد که در حال حاضر شکسته شده است. پس از آن نیز مقاومت ۵۵۰۰۰ قرار گرفته است.

همچنین امکان افت قیمت به زیر ۵۳۰۰۰ دلار وجود دارد. در این صورت حمایت اصلی ۵۲۰۰۰ و سپس ۵۰۰۰۰ از افت قیمت جلوگیری خواهند کرد.

قیمت اتریوم

قیمت اتریوم در یک روند صعودی پایدار باقی مانده و به بالاتر از ۲۷۰۰ دلار رسیده است. این ارز دیجیتال مهم حتی موفق شد سقف تاریخی ۲۸۰۰ دلار را هم ثبت کند.  اکنون قیمت کمی اصلاح داشته اما کف ها در ۲۷۲۰ و ۲۷۰۰ دلار مورد حمایت قرار گرفته اند.

در بالا هم مقاومت های نزدیک در ۲۷۷۵ و ۲۸۰۰ قرار گرفته اند. بسته شدن قیمت بالاتر از ۲۸۰۰ دلار می تواند قیمت را برای ادامه صعود آماده کند.

آلت کوین های برتر

بایننس کوین بالای سطح مقاومتی ۵۸۰ و ۵۸۵ دلار در حال سرعت گرفتن است. سطح ۶۰۰ دلار هم شکسته شده و این ارز نشانه های مثبتی را بروز داده است.  اولین مقاومت مهم در سطح ۶۲۰ دلار قرار دارد و احتمال رشد قیمت تا ۶۵۰ دلار نیز وجود دارد.

کاردانو بالاتر از حمایت ۱.۳۰۵ و ۱.۳۰۰ دلار نشانه های مثبتی دارد. کاردانو در حال تست ۱.۳۲ دلار است و برای حرکت به سمت ۱.۳۵ آماده می شود. افزایش قیمت از این سطوح می تواند راه را برای رسیدن به ۱.۴۰ دلار هموار کند.

دوج کوین تقریبا بدون تغییر بوده  و بالاتر از ۰.۳۰ دلار معامله می شود. اگر دوج مقاومت ۰.۳۲ را بشکند خریداران برای قیمت ۰.۳۵ دلار وارد عمل خواهند شد.

قیمت ریپل نتوانسته بالاتر از سطح ۱.۴۰ باقی  بماند و به اصلاح خود تا حمایت ۱.۳۸ ادامه داده است. در بالا اولین مقاومت در ۱.۴۵ دلار قرار گرفته است. اگر فروشندگان همچنان فعال باشند خطر افت بیشتر تا حمایت ۱.۳۵ وجود خواهد داشت.

سایر آلت کوین ها

تعداد کمی از آلت کوین ها بیش از ۵ درصد رشد داشته اند که عبارت اند از: FTM, 1INCH, CAKE, ICX, UNI و MANA.

VGX, IOST, WAVES, ONE, DGB, HNTHNT و SC بیش از ۵ درصد افت قیمت را تجربه کرده اند.

به طور کلی قیمت بیت کوین در حال تلاش برای رشد به است. با این حال احتمال افت تا ۵۳۲۵۰ وجود دارد و پایین تر از این سطح فروشندگان در کوتاه مدت قدرت را به دست خواهند گرفت.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

منبع:کریپتونیوز
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *