تحلیل قیمت پالیگان 30 مرداد 1400

تحلیل قیمت پلیگان برای امروز صعودی است زیرا سقف‌های بالاتری دیروز به ثبت رسیده و بازار از آنجا شروع به رالی نموده است. بنابراین انتظار داریم ماتیک / دلار رشد بیشتری را تجربه کند و برای ثبت یک سقف بالاتر از ۱.۶۰ دلار تلاش نماید.

نکات مهم تحلیل:

  • تحلیل قیمت پلیگان برای امروز صعودی است.
  • ماتیک / دلار در رنج ۱.۵۱ تا ۱.۶۴ دلار معامله می‌شود.

کلیت بازار رمزارزها در ۲۴ ساعت اخیر عملکرد صعودی داشته است. پیشروان بازار بیت کوین و اتریوم به ترتیب ۰.۹۸ و ۰.۸۱ درصد افت قیمت داشته‌اند اما برخی از ارزها مانند کاردانو با عملکرد عالی خود توانسته‌اند به سطوح جدیدی دست یابند. کاردانو در ۲۴ ساعت اخیر حدود ۶ درصد افزایش قیمت پیدا کرده؛ دوج کوین، سولانا و پولکادات هم عملکردهای خوبی را به نمایش گذاشته‌اند.

ماتیک/ دلار در رنج ۱.۵۱ تا ۱.۶۴ دلار معامله می‌شود که نوسان متعادل این رمزارز را در ۲۴ ساعت اخیر نشان می‌دهد. حجم معاملات با ۱۳.۶۸ درصد افزایش به ۱.۳۶ میلیارد دلار رسیده و ارزش کل بازار آن با ۱۰.۵ میلیارد دلار، پلیگان را در جایگاه هفدهم ارزهای دیجیتال برتر قرار داده است.

رفتار قیمت در روزهای اخیر

در نمودار ۴ ساعته می‌توان رالی شبانه قیمت و نیز تلاش خریداران برای شکستن مقاومت ۱.۶۴ را مشاهده کرد.

قیمت پلیگان در یک ماه اخیر مومنتوم شدیداً صعودی را تجربه کرده است. پس از حمایت از قیمت در سطح ۰.۹۵ دلار در ۲۰ جولای، ماتیک رالی خود را آغاز کرده و سقف قبلی‌اش در ۱.۱۰ دلار را در ۱۴ آگوست شکسته است.

پس از آن افزایش قیمت تا رسیدن به مانع ۱.۶۱ دلار ادامه پیدا کرده است. خریداران در این نقطه قدرت لازم برای عبور از این سطح را نداشتند و اصلاح ۲۰ درصدی قیمت را از مقاومت قبلی ۱.۱۰ دلار پایین آورد.

دیروز قیمت پلیگان بالاتر از این حمایت تقویت شد و کفی برای بالارفتن قیمت برپا گشت. در طول شب، ماتیک رالی خود را آغاز کرد و از سقف ۱.۵۰ عبور نمود که بازگشت روند را نشان می‌دهد.

نمودار قیمت پالیگان / تتر

نمودار قیمت پالیگان / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

به‌طورکلی انتظار داریم پلیگان امروز به رالی خود ادامه دهد و برای شکستن مقاومت ۱.۶۱ که سقف قبلی آن بوده تلاش نماید تا پس از آن به هدف ۱.۷۰ دلار دست یابد.

فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *