ورود
تمدن سازی در ماه به وسیله متاورس Moon NFT

اکوسیستم Moon NFT، با ایجاد پروتوکل جدیدی مبنی بر دو شبکه گیم فای (Gamefi) و دیفای (Defi)، امکان تمدن سازی همزمان با کسب درآمد را برای کاربرانش فراهم کرده است.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از یو تودی، متاورس moon NFT، برای کاربرانش امکان تمدن سازی در ماه را با کمک بازی های مجازی اش ایجاد کرده است.

این اکوسیستم که توسط استودیو مهندسی نرم افزاری Moon.Ws، توسعه یافته است؛ خود را به عنوان اولین متاورس میان سیاره ای معرفی می کند. علاقه مندان به بازار ارزهای دیجیتال، می توانند با کمک پروتوکل بازی تا درآمد (play-to Earn)، هم زمان با درآمد زایی از طریق بازی های مجازی، به ساخت یک تمدن جدید در ماه هم کمک کنند.

خریدن زمین در ماه به کمک شبکه ارزهای دیجیتال

متاورس moon NFT باید به عنوان یک محیط بازی رایانه ای مبتنی بر شبکه چند محصولی ارز دیجیتال شناخته شود؛ اول از همه این اکوسیستم شامل ۲۶۰۰۰ زمین مجازی است که مناطق تحت پوشش ماهواره زمین را پوشش می دهد.

هرآنچه که در مورد این اکوسیستم می دانستید را فراموش کنید؛ چراکه این اکوسیستم با پروتوکل جدیدش انقلابی جدید در صنعت بازی های دیجیتال ایجاد خواهد کرد.

هر زمین مجازی به عنوان یک توکن غیرمثلی (NFT)، معرفی می شود. آنها می توانند مانند تمام ارزهای دیجیتال دیگر، ذخیره یا معامله شوند و همچنین به توکن های دیگر تبدیل یا به وثیقه گذاشته شوند.

همچنین ارز مرکزی این اکوسیستم که با نام (MON) شناخته می شود، به عنوان روش پرداختی اصلی این اکوسیستم قابل استفاده می باشد.

در ادامه از کاربران این پروتوکل دعوت می شود تا به کاوش و جست و جو و ایجاد تمدنی جدید در سطح ماه بپردازند. برای مثال، علاقه مندان به این صنعت می توانند کسب و کار و شرکت های استخراجی خود را راه اندازی کنند، املاک و زیرساخت های شخصی خود را توسعه دهند و حتی دولت جدید خود به عنوان یک کشور در کره ماه (Moon contries) را ایجاد و آنرا اداره کنند.

کاربران این اکوسیستم همچنین می توانند با شرکت در رویدادها و مسابقات و ایجاد یک ارزش جدید یا یک اتحاد موفق در برابر رقبای دولتی خود، کسب درآمد داشته باشند.

منبع:u.today.com
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *