مجله خبری 26 آبان 99: قیمت بیت کوین فراتر از 16000 دلار

در این مجله خبری قصد داریم به خلاصه ای از اخبار مهم در هفته ای که گذشت بپردازیم. در هفته گذشته شاهد افزایش مجدد قیمت بیت کوین، افزایش کاربران دیفای، ارائه خدمات ارز دیجیتال پی پل بودیم. با ما همراه باشید.

قیمت بیت کوین فراتر از ۱۶۰۰۰ دلار

بدون شک وضعیت بازار اکنون صعودی است. این هفته بعد از سالها قیمت بیت کوین به ۱۶۰۰۰ دلار رسید.

با اینکه در یکشنبه گذشته قیمت ناگهان تا ۱۵۶۷۰ دلار افت کرد تریدرها به سرعت برای دفاع از سطح ۱۶۰۰۰ دلار وارد گود شدند. عملکرد به این خوبی برای بیت کوین بی سابقه بوده است.

تحلیل گران معتقدند مقاومت جزئی بین ۱۶۳۰۰ و ۱۸۷۵۰ دلار وجود دارد که این یعنی امکان بالاتر رفتن قیمت هم وجود دارد.

افزایش کاربران دیفای

اکتبر برای توکن های دیفای ماهی غم انگیز بود.در این ماه شاهد ضررهای شدیی بودیم که باعث شده بود برخی اعلام کنند حباب دیفای کاملا ترکیده است.

اما داده های دون آنالیتیکس نشان دهنده رشد ثابت فعالیت در این حوزه بوده است. این آمار نشان می دهد از ماه اکتبر تعداد کاربران ۵۵ درصد بیشتر شده است.

همچنین تحقیقات اینتو دبلاک نشان داد پول حقوقی در حال ورد شدن به دیفای است. در این حوزه یرن فایننس بیشترین ورود پول حقوقی را تجربه کرده است. همچنین در هفته گذشته تراکنش های زنجیره ای بالاتر از ۱۰۰۰۰۰ دلار، ۲۸۲ درصد افزایش یافته است.

خدمات ارز دیجیتال پی پل

پی پل امکان خرید، فروش و نگهداری ارزهای دیجیتال بیت کوین، اتر، بیت کوین کش و لایت کوین را برای تمامی مشتریان قانونی خود در ایالات متحده فراهم کرده است.

همچنین خرید ارزهای دیجیتال تا سقف ۱۰۰۰۰ دلار امکان پذیر بود که به بیست هزار دلار در هفته افزایش یافته است. قرار است تا پایان امسال هیچگونه کارمزدی برای تراکنش های ارز دیجیتال دریافت نشود.

برنده ها و بازنده ها

در پایان این هفته بیت کوین ۱۶۰۳۶.۶۹، اتر ۴۵۵.۴۷ و ریپل ۰.۲۷ دلار قیمت داشت. ارزش کل بازار هم به ۴۵۹۹۶۷۲۰۳۳۱۴ دلار رسیده است.

برنده ها و بازنده ها

در میان ۱۰۰ ارز برتر سه آلت کوین سوشی سواپ با ۹۴.۵، THORChain  با ۷۲.۳ درصد و Uniswap با ۵۰.۲۷ درصد بیشترین افزایش قیمت را داشته اند. بیشترین ضرر در این هفته نیز نصیب  HedgeTrade  با  ۱۴.۸ درصد، he Midas Touch Gold با ۱۳.۶ درصد و Augur  با ۱۳.۳ درصد ضرر شده است.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *