ورود
مجله خبری 8 فروردین 1400پیش بینی قیمت 400000 دلاری برای بیت کوین

این یک شنبه هم به خلاصه ای از اخبار مهم در هفته ای که گذشت می پردازیم. در هفته ای که گذشت شاهد پیش بینی جدید قیمت بیت کوین، فراهم شدن امکان خرید تسلا با بیت کوین، تاخیر در رونمایی از مین نت تتا و ادامه گسترش کاربرد توکن های غیرقابل تعویض بودیم. با ما همراه باشید.

بازار گاوی بیت کوین تمام نشده

به نظر می رسد قیمت بیت کوین تا نزدیکی ۶۰۰۰۰ دلار بالا برود. انقضای ۶ میلیارد دلار از قراردادهای آپشن در روز جمعه که یک رکورد بود نتوانست موجب افت شدید بیت کوین شود.

پلن B می گوید هنوز به پایان حرکت گاوی نزدیک نشده ایم و بیت کوین تازه کارش را شروع کرده است.

تون ویز هم معتقد است قسمت خوب ماجرا هنوز رخ نداده است. او گفته است: اگرچه ممکن است بیت کوین یک کف در رنج ۴۸۰۰۰ دلار در این ماه داشته باشد، من معتقدم قبل از ماه ژوئن بالاتر از سطح ۷۰۰۰۰ را خواهیم دید.

در روزهای اخیر قیمت بیت کوین تا ۵۱۲۱۲.۸۵ دلار افت کرد. این پایین ترین قیمت در دو هفته گذشته بوده است. کمی پس از وقوع این افت قیمتی، مایکل ون دپاپ هشدار داد که برای احیای مومنتوم صعودی در کوتاه مدت بیت کوین باید دوباره منطقه ۵۲۲۰۰ تا ۵۳۸۰۰ را در اختیار بگیرد. در دقایق آخر هفته قیمت از این سطوح بالاتر رفت و خطر افت بیشتر حداقل برای مدتی رفع شد.

پذیرش بیت کوین در تسلا

ایلون ماسک این هفته اعلام کرد مشتریان آمریکایی می توانند با پرداخت بیت کوین از محصولات این شرکت خرید کنند. مدیرعامل تسلا همچنین اعلام کرد قرار نیست بیت کوین های دریافتی از مشتریان به ارز فیات تبدیل شود بلکه به همان صورت بیت کوین ذخیره خواهد شد.

همچنین پذیرش بیت کوین تنها از مشتریان آمریکایی خواهد بود اما تا اتمام سال این امکان برای تمام مشتریان درسرتاسر جهان فراهم خواهد شد.

تصمیم تسلا برای پذیرش تنها بیت کوین و نادیده گرفتن فورک های آن مانند بیت کوین کش باعث افت قیمت این ارزها در مقابل بیت کوین شد.

برخی از تحلیلگران در این باره هشدار داده اند و از مشتریان تسلا خواسته اند که بیت کوین های خود را برای خرید تسلا به کار نبرند یا حداقل تا زمان تعیین قوانین دقیق مالیاتی صبر کنند. زیرا در صورت انجام این کار باید مالیات هر دو دارایی یعنی هم خودروی تسلا و هم بیت کوین را بپردازند.

رکوردهای جدید NFT، کاربرد آن در خیریه

این هفته اولین توئیت جک دورسی مدیرعامل توئیتر به مزایده گذاشته شد و یک ایرانی با نرخ ۲.۹ میلیون دلار آن را خریداری کرد. وجه به دست آمده از این مزایده به امور خیریه اختصاص یافته است.

داده های گوگل ترندز نشان می دهد علاقه به توکن های غیرقابل تعویض بسیار شدت گرفته است.

تاخیر در آغاز به کار مین نت تتا ۳

تتا این هفته اعلام کرد شروع به کار مین نت تتای ۳ را تا ماه ژوئن به تعویق انداخته است. آنها اعلام کرده اند در حال انجام اقداماتی برای ساختن یک بازار توکن های غیرقابل تعویض هستند. این یکی از دلایلی است که که آزمایش های بیشتری قبل از راه اندازی شبکه موردنیاز است.

آنها معتقدند با اینکه تاخیر ناپسند است اما با این تصمیم امکان اطمینان از آغاز به کار موفقیت آمیز مین نت ۳ فراهم می شود.

توکن تتا پس از اعلام این خبر از قله تاریخی ۱۴.۹۹ دلار در روز چهارشنبه دچار افت ۲۵ درصدی شد.

برنده ها و بازنده ها

برنده ها و بازنده ها

در پایان این هفته بیت کوین ۵۵۲۶۱، اتر ۱۷۰۵ و ریپل ۰.۵۶ دلار قیمت داشت. ارزش کل بازار هم به ۱۷۳۹۳۸۷۰۷۰۱۶۸ دلار رسیده است.

در میان ۱۰۰ ارز برتر سه آلت کوین Dent ، Ankr و AscendEX بیشترین افزایش قیمت را داشته اند. بیشترین ضرر در این هفته نیز نصیب Avalanche ، SushiSwap  و Ren شده است.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

منبع:کوین تلگراف
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *