ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
اتهام كاربران آفريقايى به بايننس
صرافى بایننس به اتهامات وارد شده از طرف کاربران آفریقایى اش واکنش نشان داد و در پاسخ گفت: هیچ حسابى در این صرافى بى دلیل مسدود نمى شود.
به گزارش میهن سیگنال به نقل از بیت کوین نیوز، برخی از کاربران نیجریه‌ای بایننس، به تازگى اقدام به راه اندازى کمپین جدیدى کردند تا این صرافى را تحریم کنند، کاربران این صرافی را متهم کرده‌ اند که حساب‌ آنها را بدون هیچ دلیل موجهی مسدود کرده است.
مسدود سازى حساب کاربران
پلتفرم معاملاتى ارزهاى دیجیتال برجسته بایننس مورد هدف حمله گروهى از کاربران نیجریه اى اش در آفریقا قرار گرفته است. کاربران نیجریه‌ ای در این کمپین با هشتگ «binance stop scamming» به معنی «بایننس کلاهبرداری را متوقف کن» از دیگر کاربران آفریقایی خواسته‌ اند تا نارضایتی خود را از این صرافی، با دیگران به اشتراک بگذارند.
بر اساس گزارش premuim times، خشم کاربران آفریقایى به دلیل تغییرات اخیرى است که این صرافى در بعضى از بخش هاى  پلتفرم خود ایجاد کرده است. این تغییرات باعث بروز اختلال هایى از جمله مسدود شدن بعضى از حساب هاى کاربرى شده است.
کاربران زیادى در صفحات توییتر خود با انتشار تجربیات خود از مسدود شدن حساب هایشان و تلاش براى پیگیرى آن و عدم پاسخگویى این صرافى به شکایات کاربران، از این شبکه گله کردند.
صرافی بایننس در حالی که پیش‌ تر این اتهامات را رد کرده بود، بالاخره در یک توییت رسمی به این شکایات واکنش نشان داد و تأیید کرد که دسترسی به برخی حساب‌ ها را مسدود کرده است، این شبکه در ادامه اضافه کرد که این اتفاق تنها زمانی می‌افتد که دلیل موجهی وجود داشته باشد. این صرافی در توییتی اظهار کرد:
«گاهی برای محافظت از وجوه کاربران، حساب‌ ها به‌صورت خودکار با محدودیت مواجه می‌ شوند. در برخی موارد نیز به دلیل درخواست مراجع قانونی مجبوریم حساب ‌ها را مسدود کنیم؛ اما هیچ ‌گاه بدون هیچ دلیل موجهی حساب ‌ها را محدود نمی ‌کنیم.»
منبع:news.bitcoin.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.