افتتاح خدمات ارز دیجیتال پی پل به میلیون ها مشتری آمریکایی

پی پل، غول خدمات پرداخت، در روز ۵ شنبه اعلام کرد که “همه دارندگان حسابهای قانونی پی پل در ایالات متحده اکنون می توانند خرید، نگهداری و فروش ارزهای دیجیتال را به طور مستقیم با پی پل انجام دهند.” این اعلام پس از انتشار خبر پشتیبانی پی پل از ارزهای دیجیتال در ماه اکتبر صورت گرفته است.

در ۲۱ اکتبر شرکت پی پل اعلام کرده به زودی از ارزهای دیجیتال بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و لایت کوین پشتیبانی خواهد کرد و مشتریان آن خواهند توانست خرید، نگهداری و فروش دارایی های مجازی را انجام دهند.

سپس اعلام شد در اوایل سال ۲۰۲۱ مشتریان خواهند توانست از دارایی های دیجیتال در ۲۶ میلیون شبکه فروش استفاده کنند.

روز ۵ شنبه انتظار به پایان رسید و ورود پی پل به فضای دارایی های دیجیتال رسما اعلام شد:

” مفتخریم اعلام کنیم همه دارندگان حساب های قانونی پی پل در ایالات متحده اکنون می توانند به طور مستقیم و از طریق پی یل خرید، نگهداری و فروش ارزهای دیجیتال را انجام دهند.”

هفته گذشته دن شولمن مدیرعامل پی پل از افزایش سقف خرید تا ۱۵۰۰۰ دلار سخن گفته بود. روز پنج شنبه این شرکت دوباره و  به دلیل تقاضای مشتریانش، سقف خرید هفتگی ارزهای دیجیتال را از ۱۰۰۰۰ دلار در هفته به ۲۰۰۰۰ دلار افزایش داد.

گروهی از کاربران توئیتر درباره دریافت پیغامی از پی پل مبنی بر قابل دسترس بودن خدمات ارز دیجیتال برای همه مشتریان آمریکایی این شرکت در روز پنج شنبه توئیت هایی منتشر کرده اند.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *